Mezuniyet balosunda ne yapılır?

Balodan sonra bir barda eğlence vardı. Sadece isim yazdıranlar girebiliyordu. Mekan da sınıf arkadaşımızın amcasınındı. 1 şişe açımına 700 TL istediler. Tayfayı oradan nasıl kaçırdım bilmiyorum :D Zaten alkolden ve bar ortamlarından nefret ederim. Daha sonra kokoreç yiyip çay içip dağılmıştık :D
Yani yanlış anlamayın ama bence bu gibi yerler kafa dağıtmak için çok iyi oluyor diyenler var. Yine de size göre değilmiş meğersem...

Bizde ortaokulda mezuniyet vardı. Biz erkeklerin tamamı anlaşıp PS oynamaya gitmiştik, kızlar tek kalmıştı baloda... Ne yaptıklarını sorduğumda, müzik eşliğinde pasta-yemek yiyip evlere dağılmışlar, bir de romantik müzik eşliğinde yiyecek yemişler 😆.

Ben üniversiteye başladım ama hayatımda 1 kere mezuniyet göremedim şu işe bak.
Vallaha ben de hocam
anaokuldayken sorunlu bir çocuktum 2.dönem gitmeyi bırakmıştım ona katılamadım zaten :D hatta bir ara palyaço gelmiş onu göremediğime üzülmüştüm

Sonrasında ikokula bakalım hemen
5.sınıflar mezuniyet yaptığı dönemde 4+4+4 sistemine geçildi e ben 4.sınıftım ilkokulu bitiriyordum ama 5lere yapıldığı için bize ne mezuniyet ne de balo yapıldı, ulan bari sınıf hocası dese 4 yılı beraber geçirdik daha görüşemicez bi yemeğe gidelim sınıfça o bile olmadı

8.sınıfta tam o dönemler lise için sınava da girdiğimiz zamanlardı ben de sağ elimin serçe parmağını kırmıştım ve bir takım aileseler olaylardan dolayı da tavır almıştım herkese balo oldu ama gitmedim zaten sınıfın yarısı da gitmemiş

Ve bu yıl da lise bitti covid den ötürü bir şey yapılmadı ne mezuniyet oldu ne de balo :D gittik okula saçma sapan bir belge aldık birkaç arkadaş oturduk yemek yedik geri döndük

Allahimm çıldıracağım, yorumlara bak ahahahhaha.

Bak sen benim taktiği uygula. Git yemeğini ye, tatlını ye. Belki karşı cinsten kimse ile ilgilenmeyip ağırlığını koyduğun için onlar sana gelir. Ama dozunu kaçırmamak koşulu ile. Sonra MazAllah 1 kişi gittiğin yerden 4+1 şeklinde dönersin 😆...

Bak sen benim taktiği uygula. Git yemeğini ye, tatlını ye. Belki karşı cinsten kimse ile ilgilenmeyip ağırlığını koyduğun için onlar sana gelir. Ama dozunu kaçırmamak koşulu ile. Sonra MazAllah 1 kişi gittiğin yerden 4+1 şeklinde dönersin 😆...
hiçbir şey yapmadan oturman ve karşı cinsin sana gelmesi olayı gerçekleşiyorsa gerçekten iyi görünüyorsundur hatta sadece iyi görünmen yetmez tavır ve hareketlerinin de ilgi çekici olması ayrıca çevrede tanınır sevilir olman lazım ki bu durumda bile çoğu kişi pas atar ilk hamleyi erkek olduğun için senden bekler ya da bu bize bakmaz diye uğraşmaz bile :D ama çoğu kız baloda birini reddetmek istemeyecektir en güzelini seç zaten güzel diye şansını daha az güzellerde deneyebilir erkekler o yüzden belki rekabet de azalır emin bakışlarla niyetini belli et kalk atağa...şaka lan şaka yapma bir şey otur oturduğun yerde sallıyorum olum

Yeni konular

Geri
Yukarı