Mezuniyet günü gitmeye gerek var mı?

poglavnik

Yoctopat
Özel okulda okuyorum 12. sınıfım sene sonunda mezuniyete gitmeme gerek var mı? Mezuniyet belgesini mezuniyette elden mi almam gerekiyor yoksa öncesinden alabilir miyim? Ve gidip almama gerek var mı? Günümüzde her şey dijitalleşti sonuçta. e-Devlet'te falan çıkmıyor mu mezuniyet belgesi gidip de elden almak gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diplomanı okuldan alman şart ancak bunu illaha mezuniyet gününde alman gerekmiyor. Okuldan alman gerekmesinin sebebi de belgenin ıslak imza, mühür gibi şeylere sahip olma gerekçesi.

Gitmene gerek yok eğer sistem değişmediyse zaten mezuniyet partisinde verilen dümenden bir kağıt diye biliyorum.

Özel okulda okuyorum 12. sınıfım sene sonunda mezuniyete gitmeme gerek var mı? Mezuniyet belgesini mezuniyette elden mi almam gerekiyor yoksa öncesinden alabilir miyim? Ve gidip almama gerek var mı? Günümüzde her şey dijitalleşti sonuçta. e-Devlet'te falan çıkmıyor mu mezuniyet belgesi gidip de elden almak gerekiyor?
Elden almak zorundasın mezuniyete gitmene gerek yok

Evet hocam gidip almanız daha yararlı olur ama hocanızdan (eğer bir sebebin varsa) önceden temin etmeşansın var

Hocam gittiniz mi? Bende gidip gitmeme konusunda arada kaldım. Yakın arkadaşlarla mangal yapacağız zaten bir de buna gidilir mi sizce?

Geri
Yukarı