Mezuniyet nasıl yapılmalı?

prooyucuxx

Picopat
Arkadaşlar bugün mezuniyet günü. Liseden mezun oluyorum ufak bir tören fotoğraf çekim düzenlenecek. Sormak istediğim 3 soru var. Kepi ve cübbeyi giyinip mi gireyim okula yoksa içeride giyinip mi bahçeye çıkayım? Kepi nasıl takmalıyım ve siz nasıl taktınız? Kepi bütün tören bitene kadar kafamda mı taşıyayım yoksa kep atmadan önce mi takayım?

Okulda giyinip bahçeye çıkın hocam. Siz şanslıymışsınız. Ben de bugün lise hayatını bitirdim fakat mezuniyeti bırak, yıllığın adı anılmadı. Verilen takdir pek umurumda değildi zira takdir dediğin boş bir belgedir. Ama bir iz bırakmak isterdim arkamda.

Okulda giyinip bahçeye çıkın hocam. Siz şanslıymışsınız. Ben de bugün lise hayatını bitirdim fakat mezuniyeti bırak, yıllığın adı anılmadı. Verilen takdir pek umurumda değildi zira takdir dediğin boş bir belgedir. Ama bir iz bırakmak isterdim arkamda.
Vallaha hocam taş taşımış gibi yoruldum okul sonrası. Sınav olduğu için bu saatte uyandım sınav sonrasına saklayacağım uykumu şurada 6-7 gün kalmış. Mesajınızı görmedim ama öyle yaptım ve en mantıklısı da o. İçeride giyindim sonra arka bahçede biraz konuşma sonra da belge verdiler. Sonra da fotoğraf falan çekindik arkadaşlar ve hocalarla. Ekstra bir organizasyon yoktu ama yine de iyiydi ya. Adınıza üzüldüm.

Geri
Yukarı