MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak 2 üstte ekran görüntüsü attım. Adamlar saat 2:15 gibi stokların bittiğini yazdılar, Saat 4 gibi de kargolama gerçekleşti. Ben emin olamadım.
Her yapılan anında sisteme düşmüyor ki. Adamlar sıralamışlardır etiketi yapıştırmışlardır ama kargo için beklemiştir. Bu kadar düşünmeyin. Gelen aynı ürün olmazsa puanları düşecek bayağı göze almazlar.

Her yapılan anında sisteme düşmüyor ki. Adamlar sıralamışlardır etiketi yapıştırmışlardır ama kargo için beklemiştir. Bu kadar düşünmeyin. Gelen aynı ürün olmazsa puanları düşecek bayağı göze almazlar.
Adamlar geçmiş zaman kipi kullanmış, saat 2'de geçmiş zaman kullandıklarını göre saat 4'te kalmadığını düşündüm. Bilemiyorum, bakacağız.

Sence sokak arasındaki bir dükkan buna mı dikkat edecek? Şanslı olanlara geldi işte :D Diğerleri bence HB arayıp kupon falan istesin mağduriyetinin giderilmesi için.

Sence sokak arasındaki bir dükkan buna mı dikkat edecek? Şanslı olanlara geldi işte :D Diğerleri bence HB arayıp kupon falan istesin mağduriyetinin giderilmesi için.
Siz almış mıydınız?

Kupon da 10 lira veriyorlarmış vermeseler daha iyi :D

Ben şikayetvara yazdım bazı kişilerde yazmış Hepsiburada çözeceğiz falan diyorlar.
Screenshot 2021-06-07 175951.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı