MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
50 TL veriyormuş sanırım. Cezasını çekecekler derken? Adamlar zaten yanlış fiyat yazmış. Başına üşüşmeye gerek yok akbaba gibi.
Olay o değil ceza yememek için salak yerine koyup iade etmenizi bekliyorlar hala anlamadin mi? :D Elinde yoksa iptal et ne diye yalan yanlış ürün gönderiyorsun?

Siz bilirsiniz. Ben yoldayken iptal ettim hiç uğraşamayacağım.

50 TL veriyormuş sanırım. Cezasını çekecekler derken? Adamlar zaten yanlış fiyat yazmış. Başına üşüşmeye gerek yok akbaba gibi. :D
Biraz ecel terleri döktürelim adamlara. Müşteriyi enayi yerine koymak kabul edilemez. Şu an destek ile görüşüyorum, bakalım ne sonuç çıkacak? Eğer istediğimi alamazsam mahkemeye vereceğimi söyleyeceğim.

Biraz ecel terleri döktürelim adamlara. Müşteriyi enayi yerine koymak kabul edilemez. Şu an destek ile görüşüyorum, bakalım ne sonuç çıkacak? Eğer istediğimi alamazsam mahkemeye vereceğimi söyleyeceğim.

Hocam hiçbir şey olmaz, yanlış ürün gönderimi hemen hemen her zaman oldugu için, iade almamaları durumunda olur sadece, diğer türlü iade kabul ediyorlar zaten.

Hocam hiçbir şey olmaz, yanlış ürün gönderimi hemen hemen her zaman oldugu için, iade almamaları durumunda olur sadece, diğer türlü iade kabul ediyorlar zaten.
Madem yanlış gönderdiler doğru ürünü yollasınlar iptal edilmesini istemiyorum?

Ben iade etmek istemiyorum ama. Ürünün kendisini istiyorum. Birbirine aşırı benzeyen iki üründen pahalı olanı satıp ucuzunu gönderirseler ve müşteri bunu fark etmezse ceplerine para indirirler. Eğer fark ederse de iade edin o zaman mı diyecekler?

Öyle bir hakkınız yok demişler.
Gayet de var. Bir kişiye yanlış yolladın tamam ama herkese mi yanlış yollandı? İptal edilmesi için kasıtlı yaptıkları bir numara

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı