MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam olarak öyle. @Akif hocam yanlış fiyat yazılmış zaten akbabalık yapmayın diyor ama azıcık zararla dünyanın reklamını yaptılar adamlar o ne olacak? Kimse saf ve masum değil firma da değil.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünün kötüsü kısmının vücut bulmuş hali oldu bu olay.

Tam olarak öyle. @Akif hocam yanlış fiyat yazılmış zaten akbabalık yapmayın diyor ama azıcık zararla dünyanın reklamını yaptılar adamlar o ne olacak? Kimse saf ve masum değil firma da değil.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünün kötüsü kısmının vücut bulmuş hali oldu bu olay.

Ben reklam diye düşünmüyorum. HB'ye ceza ödemişlerdir muhtemelen. Ayrıca burada memnun kalmayanlar, Şikayetvar'a yazanlar, ucuza ürün kapanlar falan derken adamlar kâr değil zarar etti. Ben uğraşmak istemiyorum siz istiyorsanız uğraşın. Bir zararım olmadı sonuçta insan hatası.

Ben reklam diye düşünmüyorum. HB'ye ceza ödemişlerdir muhtemelen. Ayrıca burada memnun kalmayanlar, Şikayetvar'a yazanlar, ucuza ürün kapanlar falan derken adamlar kâr değil zarar etti. Ben uğraşmak istemiyorum siz istiyorsanız uğraşın. Bir zararım olmadı sonuçta insan hatası.
O zararı da 60 TL ödediğim siparişe 30 TL'lik ürün göndererek mi telafi ediyorlar? Mağaza iyi niyetli değil. Reklam amaçlı yaptı.

Stokta yoksa nasıl yollasinlar.
Muadilini temin etmek zorundalar böyle bir durumda. Yarı fiyatına satılan modeli değil. Ayrıca gereken bilgilendirmeyi de yapmalılar.

Morhipo'dan aldığım hıyar geliyor. Ne çıkacak bakalım?

Dostum şöyle de bir şey var o fiyattaki bir ürünü yollamış oluyor sana adam. Muhtemelen 60 liradır bu klavye.

Bir de neyin reklamı? Buradaki hiç kimse bir daha oradan alışveriş yapmayacak. Şikayetvar'a da bir sürü şikayet yağdı. Nerede reklam? :D

Stokta yoksa nasıl yollasinlar.
Denk bir ürün yollayabilirler. Mekanik diye alınan ürünün yerine membran klavye yollarsa kusura bakma da küfürü en agirini hakeder enayi yerine koyduğu için.

Dostum şöyle de bir şey var o fiyattaki bir ürünü yollamış oluyor sana adam. Muhtemelen 60 liradır bu klavye.

Bir de neyin reklamı? Buradaki hiç kimse bir daha oradan alışveriş yapmayacak. Şikayetvar'a da bir sürü şikayet yağdı. Nerede reklam? :D
30 TL gönderdikleri ürün. Gönderirken de bilgilendirme yapmadılar. Siz niye firmanın avukatlığını yapıyorsunuz peki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı