MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen biraz fazla mı zekisin? Bilmem farkında mısın ama ürünü teslim alıp şu an kullananlar var. 🤠
Ben çoğunluk için konuştum. Zira görüyoruz ki doğru ürün gelenler olduğu gibi çoğuna yanlış gelmiş. O yanlış gönderdiklerine doğrusunu göndermeyecekler zaten. Ürünü geri gönderip parayı iade alırlar onda sorun yok tabiki.

Bu tarz markaların ürünleri Çin'deki isimsiz basılan ürünler normalde. İsterseniz Çin'de kendi adınıza bile klavye yaptırabilirsiniz bu kalitede.

150 liralık klavyeyi 60 liraya alacağını sanan arkadaşlar; hayatta başarılar diliyorum. Zira daha çok kandırılırsınız kusura bakmayın. Ucuz etin yahnisi misali...

Taaaa ilk sayfalarda paylaşmıştım. Aynen dostum aynen, 150 liralık klavyeyi 60 liraya aldın ve dünyanın en zeki insanı sensin.

Eki Görüntüle 1060752
Senin gibi çok yazan oldu da şu an bu yazıyı Mf Produckt Strike 120 den yazıyorum. 🤣 🤣
Ben çoğunluk için konuştum. Zira görüyoruz ki doğru ürün gelenler olduğu gibi çoğuna yanlış gelmiş. Doğrusunu göndermeyecekler zaten. Ürünü geri gönderip parayı iade alırlar onda sorun yok tabiki.
5 arkadaşımdan 4 üne doğru klavye geldi. Birisi de kargoda daha muhtemelen ona yanlış gelecek. İade hakkı denilen bir şey var. Şans varken denedik aldık.

Firma avukatı arkadaş. Kimsenin adını duymadığı firma Sosyalde 900-1000 küsür mesaj firma reklamını yaptırıyor. Yolladığı kişi sayısı 50 falan ama arkadaşa göre firma reklamını yapmamış.
Adamların avukatlığını yaptırıyorsun bana. :D 900-1000 mesajın hepsinde kötüledik adamları. Neyin reklamı? :D

150 liralık klavyeyi 60 liraya alacağını sanan arkadaşlar; hayatta başarılar diliyorum. Zira daha çok kandırılırsınız kusura bakmayın.
Hocam çoğunluk için konuştuğunuzu söylüyorsunuz ama alıntıladığım kısımda klavyeyi şu an teslim alan kişiler bu düşüncede olsaydı hala ellerinde eski klavyeleri olacaktı. Zaten alan kişiler hepsiburada sitesine güvendiği için aldığından dolayı sorun çıkarsa en fazla iade ederiz düşüncesi vardı. En azından denedik.

Adamların avukatlığını yaptırıyorsun bana. :D 900-1000 mesajın hepsinde kötüledik adamları. Neyin reklamı? :D
Sonuç olarak adını bilmeyen adamlar bu mağazayı duydu mu?

Senin gibi çok yazan oldu da şu an bu yazıyı Mf Produckt Strike 120 den yazıyorum. 🤣 🤣

5 arkadaşımdan 4 üne doğru klavye geldi. Birisi de kargoda daha muhtemelen ona yanlış gelecek. İade hakkı denilen bir şey var. Şans varken denedik aldık.
Hocam sizden bir şey rica edebilir miyim? Klavyenin geldiği kutunun arkasında bir fatura var. Oradaki seri numarasını benimle paylaşır mısınız?

Sonuç olarak adını bilmeyen adamlar bu mağazayı duydu mu?
Duysa ne olacak? Kim gidip de mağazaların kendi sitesinden alışveriş yapıyor ki? Hele böyle bir durumdan sonra adam duyduğu bu mağazadan hiç alışveriş yapmaz. Saçma düşünüyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı