MF Product Strike 0120 klavye incelemesi!

Evet, klavye elime geldi. Açıkcası şaşırdım gerçekten. Gelelim incelemeye. Bu arada fotoğraflı ve sesli bir inceleme olacak, inceleme yapan arkadaşlar lütfen benim gibi yapsın.
Tasarım;
Tasarımı gerçekten hoşuma gitti, hele ki 60 TL olunca. :D
Ürünün ağırlığı yerinde, plastik mat bir yapıda. Yay sesi biraz fazla geliyor bastırınca, MF logosu hoş olmuş. Kendimce "profesyonel" çekimlerim aşağıda zaten.

1623194964087.png

Böyle soluk değil ben soluklaştırdım.
Azıcık güzel bir fotoğraf. :)

1623211185008.png

Kalitesi;
Açıkcası 60 TL olduğu için kaliteli, ancak ve ancak ürünü gerçek fiyatına yani 350 TL'ye alsaydım berbattı.
Tuş hissiyatı güzel, Switch markasını bulamadım.
Özellikleri;
Test ettiğimde 10-11 tuşa aynı anda basabiliyordu, basitçe 7-8 tane ışık modu var. Işık modlarının hızını ve ışıkların parlaklığı 3 kademeli olarak ayarlanabiliyor.
Ergonomi;
Bana herhangi bir rahatsızlık vermedi, bilek desteği alırsam ileride çok daha rahat edeceğimi düşünüyorum. Ancak yay sesi var fakat kulaklık taktığım için hiç sıkıntı değil.
Tuş sesi ve yay sesi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşüncelerim;

Dediğim gibi normal fiyatına alınmaz ancak 200 lira gibi bir fiyata alınabilir, 60 TL'ye gayet iyi. Alamayan arkadaşlar için üzgünüm, bu arada yay sesi o kadar da fazla değil sert kullanmıyorsanız.

Son sözlere gelecek olursak incelememi umarım beğenmişsinizdir. O Switch'in resmini güzel çekmişim bence. :D Bir sonraki incelememde görüşmek üzere, kendinize dikkat edin ve incelemeleri güzel yapın lütfen.

Günaydınlar efendim!

Dosya Ekleri

• 1623194948025.png
    1623194948025.png
    754,7 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
60 TL için güzel fakat sizin de dediğiniz gibi 350 TL'yi hak etmiyor. Daha iyileri var o fiyatta. Güzel inceleme olmuş hocam, o switch'in fotoğrafını iyi çekmişsiniz 😉

Hocam yay sesi deyince aklıma geldi. Benim Warlock'tan Switch sesi yerine direkt çınlama geliyor:D.
Warlock berbat ya.
Hocam insanların çoğuna fake klavye göndermişler. 4 haziranda istetenlere mekanik gelmiş.
Evet hocam bir kaç arkadaş demişti.
Güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler. 60 TL'ye doğru düzgün membran yokken mekanik klavye almışsınız. İleride tuşlarda soyulma, ikileme/basmama olursa şaşırmam. Umarım olmaz tabi.
Umarım olmaz hocam teşekkür ederim. :)
Güzel bir inceleme olmuş hocam, teşekkür ederiz. Fotoğraf çekimleri gayet güzel 👍
Teşekkür ederim hocam. :)
60 TL için güzel fakat sizin de dediğiniz gibi 350 TL'yi hak etmiyor. Daha iyileri var o fiyatta. Güzel inceleme olmuş hocam, o switch'in fotoğrafını iyi çekmişsiniz 😉
Teşekkür ederim hocam. :)

Geri
Yukarı