MGS serisi oynanır mı?

Bende sadece MGS 2, MGS 3, Ground Zero ve Phantom Pain var.

MG, MG 2 ve MGS'nin hikayesini izlesem ardından MGS 2 ve MGS 3'ü oynasam, MGS4'ün hikayesini izlesem sonra Ground Zero ve Phantom Pain'i oynasam olur mu?

Mg ve mg 2'nin hikayesini izle ama MGS'yi kesinlikle oyna dostum. Ben de hep eski diye ertelerdim geçen aylarda başladım devamı da geldi bitirdim öyle aşırı uzun bir oyun değil zaten. MGS 4 maalesef ki PS3 exclusive ama bilgisayarın iyiyse PS3 emülatörüyle oynayabilirsin belki bir bak derim.

Mg ve mg 2'nin hikayesini izle ama MGS'yi kesinlikle oyna dostum. Ben de hep eski diye ertelerdim geçen aylarda başladım devamı da geldi bitirdim öyle aşırı uzun bir oyun değil zaten. MGS 4 maalesef ki PS3 exclusive ama bilgisayarın iyiyse PS3 emülatörüyle oynayabilirsin belki bir bak derim.

MGS 4, ü bilgisayarım kaldırır ama emülatör ayaklarına hiç giresim yok direkt hikayesini izlesem olur mu?

Bir de baktımda MGS tek başına satılmıyor, mg ve mg 2 ile satılıyormuş. Üçü beraber 10.50 dolar. Sadece MGS için 10.50 dolar değmez gibi onunda hikayesini izlesem olur mu?

Steam'den oynamayın bence çünkü bilgisayar portu çok kötü, çözünürlüğü falan berbat. PS1 emulatörüyle oynayın kurması zor değil zaten. Şu videodan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde baktımda MGS tek başına satılmıyor, MG ve MG 2 ile satılıyormuş. Üçü beraber 10.50 dolar. Sadece MGS için 10.50 dolar değmez gibi onunda hikayesini izlesem olur mu?
Hikayesini izle geç hocam, ps1 port oyunu oynamak keyif vermez zaten gerek yok. Ground Zones demo oyun gibi bu arada direk Phantom Pain başlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı