MGSV vs. Shadow of War vs. Hollow Knight vs. Kingdom Come vs. Mortal Shell

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, listeme bunları ekledim. Sizce hangilerini almalıyım? Souls-like türünde hiç oyun oynamadım. Diğer oyunlar hakkında da sadece iyi olduklarını duydum.

dsad.JPG

Steam: Steam Community :: MaThin

Son düzenleyen: Moderatör:
MGS V oynayabileceğin en iyi gizlilik oyunlarından. Hikayesinin havada kalması pek hoş değil ama oynanışı ve sinematografisi bu eksiği rahat kapatıyor.
Middle-earth bildiğin orta dünyada geçen Assassin's Creed oyunu. Fazladan birkaç mekaniği var. Konsept hoşuna gidiyorsa şans verebilirsin.
Hollow Knight her açıdan çok övülen bir 2D souls-like. Henüz oynamadım ama yorumları çok iyi. Souls-like oyunlara giriş için uygun mudur bilmiyorum ama.
Kingdom Come Deliverance dolu bir RPG. Ortaçağ Skyrim'i diyebilirim. Mekaniklerinin gerçekçi olması oyunu zorlaştırıyor ve bu yüzden genel kitleye hitap edemiyorum. Gerçekçiliği dert etmiyorsan iyi bir oyun olacaktır.
Mortal Shell souls türüne girmek için iyi bir oyun değil, şimdilik almayı düşünme.

MGS V her ne kadar Kojima ve KONAMI arasındaki sorunlardan dolayı yarım kalmış bir oyun olsa da gizlilik konusunda 2022 yılında bile daha iyisi yok diyebilirim, özellikle yapay zekanın hakkı verilmiş oyunda.
Kingdome Come'da üstteki hocamın dediği gibi dolu dolu bir oyun gerçekçiliği ön planda tutan bir oyun, özellikle yer yer savaş mekanikleri yüzünden sinir krizleri geçirdiğimi hatırlıyorum ama oynatıyor kendisini. Sabırlı birisi iseniz karakterinizin geliştiğini cidden hissediyorsunuz Kingdome Come'da.

Kingdom'ın mekanikleri herkese hitap etmiyor ama hikaye, görev olarak tatmin eder. Henry abinin maceraları insanı yeri geldiğinde güldürür yeri geldiğinde üzer. Hollow Knight bir klasiktir denemenizi öneririm. MGS V gizlilik olarak ziyadesiyle tatmin eder lakin hikayesi için aynı şeyi söyleyemem. Mortal Shell Souls'a adım atmanız için riskli bir tercih olabilir, fiyat olarak çok uçuk olmadığı için deneyebilirsiniz. 10-15 saatlik bir oynanış süresi var. İlk oyun olduğu için Middle-Earth Shadow of Mordor'dan başlamanızı tavsiye ederim.

@AkuTank @Metin Eren Türkmen @Guthwine
Arkadaşlar ben iki seçenek arasında kaldım. Ya Mortal Shell'ya da hollow knight ve mgs v.
Mgs v sevdiğim bir tür ama hollow Knight gibi 2D bir oyun oynamadım. Ama souls-like türünde bir oyun oynamak istiyorum. Önerileriniz bekliyorum. Başka bir kombinasyon önerisi de yapabilirsiniz, teşekkürler.

Arkadaşlar ben iki seçenek arasında kaldım. Ya Mortal Shell'ya da hollow Knight ve mgs v.
Mgs v sevdiğim bir tür ama hollow Knight gibi 2D bir oyun oynamadım. Ama souls-like türünde bir oyun oynamak istiyorum. Önerileriniz bekliyorum. Başka bir kombinasyon önerisi de yapabilirsiniz, teşekkürler.

Lords of the Fallen bu oyunada bakabilirsin.

Arkadaşlar ben iki seçenek arasında kaldım. Ya Mortal Shell'ya da hollow knight ve mgs v.
Souls-Like'a giriş yapmak için Code Vein'e de bakabilirsin. Ama MGS:V'i kesin al.

Geri
Yukarı