MH670 mi Arctis 5 mi?

Bütçe
1000

schneizeLx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Şu anda SS Arctis 1 kullanıyorum, anakartımdan kaynaklı sesleri iyi alamadığımı fark ettim. O yüzden ses kartlı bir kulaklık almaya karar verdim. Maksimum bütçem 1000 TL. Daha önceki kulaklığımın kablosunu masa başında sigara içtiğim için yanlışlıkla yakmıştım. O yüzden kablosuz olması ilk tercihim ama önerebileceğiniz oyun performansı çok daha yüksek bir kulaklık varsa kablolu almaya da yanaşabilirim. Devamlı oynadığım oyunlar Apex Legends ve Valorant o yüzden oyun performansı benim için önemli. Void Elite kulaklığını araştırdım ama çok fazla dip ses sorunu yaşayan olduğu için vazgeçtim. Arctis 1 Wireless'e 7.1 desteği olmaması ve şu an kullandığım kulaklığın da Arctis 1 kablolu olması yüzünden (ki ben pek memnun olmadığım için değiştirmek istiyorum) pek güvenemiyorum. Sürücülerinin değiştiğini biliyorum ama pek olumlu değilim. Arctis 7 bütçemi aşıyor maalesef. Kablosuz güzel bir kulaklık bulamazsam bulamazsam Arctis 5 düşünüyorum. Önerebileceğiniz 1000 TL civarı 7.1 destekli kablosuz kulaklık varsa paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 kullanıyorum ve iyi ama tek bir sıkıntısı var oda aşırı bir kablosu var ve bazen kendi kendine çıkabiliyor ve çok dayanıklı değil. Ama onun dışında muhteşem.

Kafa büyük biraz maalesef. Hocam bir de HS70 ve HS70 Pro arasındaki fark nedir?

Dostum nette bulduğum kaynaklara göre; kulak pedleri hafızalı süngere geçmiş standart süngerden. Sürücü iyileştirilmiş, mikrofon iyileştirilmiş. Daha düşük gecikmeden bahsetmişler ama ben halihazırda HS70 kullanıyorum ve bir gecikme benim için en azından, söz konusu değil.

Ekleme: Kafa bandındaki sünger de geliştirilmiş sanırım.

Son düzenleme:
Dostum nette bulduğum kaynaklara göre; kulak pedleri hafızalı süngere geçmiş standart süngerden. Sürücü iyileştirilmiş, mikrofon iyileştirilmiş. Daha düşük gecikmeden bahsetmişler ama ben halihazırda HS70 kullanıyorum ve bir gecikme benim için en azından, söz konusu değil.

Ekleme: Kafa bandındaki sünger de geliştirilmiş sanırım.

Memnun musunuz hocam HS70'den. Oyun performansı benim için önemli.
@enonertetanem hocam siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı