MH752, 751 vs. Cloud Alpha vs. takstar Pro82 + harici mikrofon

Bütçe
850
Evet oyunlarda bayağı iyi oldugu söyleniyor THX'in. Müzik kalitesi de bazı kısımlar tarafından çok övülmüş, bazı kısımlar tarafından okey deyip geçilmiş. Belki bu THX ayarıyla ilgili kararlar söz konusu olabilir. Tek umdugum müzik kalitesinin iyi olması çünkü nereye baksam e spor alanında alınabilecek en iyi kulaklıklardan biri oldugu söyleniyor.

THX müzikte on numara iş çıkarıyor bu arada. Çok daha fazla keyif alıyorum dinlerken. Razer Blackshark V2 kullanıyorum.

THX müzikte on numara iş çıkarıyor bu arada. Çok daha fazla keyif alıyorum dinlerken. Razer blackshark V2 kullanıyorum.

Ben THX uygulamasının 14 günlük bedava sürümünü başlattım bugün kulaklık gelene kadar. Pek iyi olmayan kulak içi kulaklığım da THX'i açtıgım zaman enstrümanlar çok daha dolgun geliyor kulaga ama netligi az da olsa bozuyor. Tabii bu 150 liralık kulak içi kulaklık için geçerli v2'de nasıl bir performansla karşılaşacagımı merakla bekliyorum. Bana kalırsa kulak içi kulaklıkla direkmen ne müzik dinlenir ne de oyun oynanır.

Ben THX uygulamasının 14 günlük bedava sürümünü başlattım bugün kulaklık gelene kadar. Pek iyi olmayan kulak içi kulaklığım da THX'i açtıgım zaman enstrümanlar çok daha dolgun geliyor kulaga ama netligi az da olsa bozuyor. Tabii bu 150 liralık kulak içi kulaklık için geçerli v2'de nasıl bir performansla karşılaşacagımı merakla bekliyorum. Bana kalırsa kulak içi kulaklıkla direkmen ne müzik dinlenir ne de oyun oynanır.

Netlikte bir kayıp olmuyor bende. Ses çok dolgunlaşıyor. Blackshark V2 mi aldınız siz de?

Netlikte bir kayıp olmuyor bende. Ses çok dolgunlaşıyor. Blackshark V2 mi aldınız siz de?

Evet. Kargo da şu an, çarşamba günü elimde olur büyük ihtimalle. Zaten dediğim gibi kulak içi kulaklıkta müzik konusunda test edilebilecek bir sistem değil bence.
Elime ürün az önce ulaştı ama birkaç sorunu var. THX açıkken örneğin müzigi durdurduktan sonra cızırtı sesi geliyor 10 saniye sonra düzeliyor ve herhangi bir oyuna girince ses seviyesi aşırı şekilde azalıyor %100 olmasına ragmen. Bunları çözebilir miyim acaba? @Msevket44 @airsword19
Aldıgım 4. kulaklıkda bozuk çıktı. Teknik servis ile görüştüm iadeye gönderin dediler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı