Mi 10T alınır mı?

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
POCO F3 almak istiyordum. Vazgeçtim çünkü sorunlu SD865'in hızlandırılmiş versiyonu ve çok dengesiz SD865'li Mi 10T alsam iyi mi güzel mi?
Yani her yerde al deniliyor ama SD870'li fazla cihazda yok. Mi 10T kamerası da güzel 8K video alıyor alsam 4 sene gider mi 4 sene rahat gidecek bir cihaz arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi fikrim 6K bir Android telefona vermem. O kadar veriyorsam iOS alır ömürlük kullanırım. Fakat tabii attığınız telefonun özellikleri gayet güzel.

5Gli sürümden bahsediyorsan 4 sene olmasa da temiz 3.5 yıl gider diye düşünüyorum. Her güncellemeden sonra bir yerinden bir şey eksiltip çıkartılıyor veya güçlendirilirken bataryada haliyle cansızlaşır diye düşünüyorum.

Şahsi fikrim 6K bir Android telefona vermem. O kadar veriyorsam iOS alır ömürlük kullanırım. Fakat tabii attığınız telefonun özellikleri gayet güzel.

Hocam iOS iyi de 11 alsam ekran yetersiz, batarya ile hem 7K o ben is 5K'lık bir cihaz alacağım.

5gli sürümden bahsediyorsan 4 sene olmasa da temiz 3.5 yıl gider diye düşünüyorum. Her güncellemeden sonra bir yerinden bir şey eksiltip çıkartılıyor veya güçlendirilirken bataryada haliyle cansızlaşır diye düşünüyorum.

3.5 senede yeter şu an 9.cu sınıfım 12.ci sınıfa kadar gider mi sizce bana yardım eder misiniz?

Alınır, niye alınmasın? Xiaomi telefonlar 7 sene dayanır.

Bu ironi sanirim 7 sene dayanan telefon bul bana😅

Çok ağır ayarlarda oyun oynamadığınız sürece ve batarya sağlığınıza dikkat ederseniz daha uzunda gidebilir.(tek faktör oyun değil tabii çeşitli uygulamalarda olayın içinde)

Yani genelde şu an bende J7 Prime var alirsam Apex PUBG CoD oynayacağım standoff 2 oynarımda bende 2018'de J7 Prime aldım. Şu an pek iş görmüyor j7Prime 2018'de bile giriş seviyesi telefonmuş bunu alırsam 3 sene rahatı var çünkü bendeki tel bile 3 sene oldu hala gidiyor.

Ama sizce 2 sene 90 FPS PUBG verir mi?
Yani mesela 3 sene sonra hala 60 veya 45 FPS alabileceğim. Kadar güçlü mü sizce?

Yani genelde şu an bende J7 Prime var alirsam Apex PUBG CoD oynayacağım standoff 2 oynarımda bende 2018'de J7 Prime aldım. Şu an pek iş görmüyor j7Prime 2018'de bile giriş seviyesi telefonmuş bunu alırsam 3 sene rahatı var çünkü bendeki tel bile 3 sene oldu hala gidiyor.

Ama sizce 2 sene 90 FPS PUBG verir mi?
Yani mesela 3 sene sonra hala 60 veya 45 FPS alabileceğim. Kadar güçlü mü sizce?

Snapdragon verir de güncellemelerden sonra 90 FPS olmasa da 60 FPS stabil verir diye düşünüyorum.(PUBG için)

Geri
Yukarı