Mi 11T Hyper OS güncellemesi yapılır mı?

Ama güncelleme öncesi batarya çok iyiydi bunun farkını biliyorum.

Dostum ne zaman Hyper OS'a geçtin ve pil sorunun ne kadar sürede düzeldi?
Öncelikle başka model kullandığımı belirteyim POCO X5 Kullanıyorum 10 şubatta geldi ve o süre boyunca , HyperOS kullanıyorum 2 Haftadır ideal Pil düzeldi belirtmek isterim o Süreçte format attım ve 2 Haftadır Pil normal gidiyor.

Öncelikle başka model kullandığımı belirteyim POCO X5 kullanıyorum 10 şubatta geldi ve o süre boyunca, HyperOS kullanıyorum 2 haftadır ideal pil düzeldi belirtmek isterim o süreçte format attım ve 2 haftadır pil normal gidiyor.

Ben de bugün format atacağım zaten. Gelişmeleri aktarırım sizlere. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Rica ederiz gelişmeleri bekliyoruz

Telefonu formatladım ve sürüm düşürdüm. MIUI13'e geçtim. Dediğim gibi Hyper OS'ta batarya hızlı tükeniyordu. MIUI13 kullanıyorum ve format vs. atıldığı için birkaç gün kullanmam gerektiğini ve öyle bataryanın iyi optimize olacağını söylediler. Sizlere daha sonra batarya testinden de haber vereceğim. Teşekkürler herkese.

Son düzenleme:
Telefonu formatladım ve sürüm düşürdüm. MIUI13'e geçtim. Dediğim gibi Hyper OS'ta batarya hızlı tükeniyordu. MIUI13 kullanıyorum ve format vs. atıldığı için birkaç gün kullanmam gerektiğini ve öyle bataryanın iyi optimize olacağını söylediler. Sizlere daha sonra batarya testinden de haber vereceğim. Teşekkürler herkese.

Hocam haber verecektiniz bende merakla bekliyorum. Xiaomi 11t kullanıyorum HyperOS'a geçtim batarya performansı düştü bende MIUI 13'e düşürmeyi planlıyorum.

Hocam haber verecektiniz bende merakla bekliyorum. Xiaomi 11t kullanıyorum HyperOS'a geçtim batarya performansı düştü bende MIUI 13'e düşürmeyi planlıyorum.

Dostum bataryanın sağlam olduğundan emin ol. Bataryam kötü çıktı benim. Hyper OS gene iyiydi MIUI 13e göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı