Mi 11t vs Mi 12t

Genel biraz oyun film vesaire.

Mi 12t tabii ki oyun performansı daha iyi ve hızlı şarjı daha iyi çözünürlüğü daha iyi eğer alabilirseniz 12t almanız daha uygun olur ama bu fiyata Samsung telefonlarda bakabilirsiniz Xiaomi'nin yazılımı kötü biraz.

11T kullanıyorum, genel olarak oyun performansı, ekran kalitesi, ses kalitesi ve bataryasından memnunum. 12T ile karşılaştırma fırsatım olmadı ama 11T modelinden pişman olacağınızı zannetmiyorum.

Neden kötü bir de arada 5000 bin lira fark var değer mi sizce.

Eğer durumunuz iyi ise 5000 lira farkı verebileceğim diyorsanız değer ama 5000TL farkı verince zora girerim maddi anlamda sıkıntı yaşarım diyorsanız mi 11T'de asla üzmez çok iyi telefon 11T'de ama 12t biraz daha iyi Xiaomi'nin yazılımı neden kötü bazı güncellemeler ile şarj daha hızlı bitiyor bazen ana menüde vs. kasıyor telefon.

Eğer durumunuz iyi ise 5000 lira farkı verebileceğim diyorsanız değer ama 5000TL farkı verince zora girerim maddi anlamda sıkıntı yaşarım diyorsanız mi 11T'de asla üzmez çok iyi telefon 11T'de ama 12t biraz daha iyi Xiaomi'nin yazılımı neden kötü bazı güncellemeler ile şarj daha hızlı bitiyor bazen ana menüde vs. kasıyor telefon.
Bu bahsettiğiniz sorunların bir çoğu Android tabanlı cihazlarda yaşanabilir durum.

Cevaplar için teşekkürler.

Geri
Yukarı