Mi 8 ve Redmi Note 10s 8/128

MIUI sadece çin'de iş yapıyor, en iyi firmware surumlerini, yeniliklerini çin patchinde kullanıyor. Russia, Tr, Global ve eu'ya en dandik patchleri atıyor, o yüzden bu kepaze marka alınmaz.
Önerim budur:

Düşündüğüm gibiymiş. Hem kamera hem de işlemci olarak daha iyi Mi 8.
Kamera farkı orada göründüğünden bile fazla. Özellikle Note 10S'in kamerasının kötü olmasının da buna etkisi büyük. Ama Mi 8'inde bataryası biraz düşündürdü beni. O dönem Xiaomi yazılımı şimdiki kadar sorunlu değildi ve sanırım Mi 8, MIUI 11 kullanıyor ama gene de emin olamadım ne kadar iyi dayanır.

Kamera farkı orada göründüğünden bile fazla. Özellikle Note 10S'in kamerasının kötü olmasının da buna etkisi büyük. Ama Mi 8'inde bataryası biraz düşündürdü beni. O dönem Xiaomi yazılımı şimdiki kadar sorunlu değildi ve sanırım Mi 8, MIUI 11 kullanıyor ama gene de emin olamadım ne kadar iyi dayanır.
3350 mAh bataryalı Mi 6 kullanıyorum. 7 saate yakın ekran süresi alıyorum şu an (1 ay önce Woyax batarya taktım.) Telefonu ilk aldığımda orijinal batarya ile 11 saati geçiyordu ekran süresi. Dediğiniz gibi eski MIUI sürümleride veya eski Xiaomi telefonlarda batarya kullanımı daha verimliydi sanki.

3350 mAh bataryalı Mi 6 kullanıyorum. 7 saate yakın ekran süresi alıyorum şu an (1 ay önce Woyax batarya taktım.) Telefonu ilk aldığımda orijinal batarya ile 11 saati geçiyordu ekran süresi. Dediğiniz gibi eskiden batarya kullanımı daha verimliydi sanki.
Evet zaten MIUI 11 en verimli Xiaomi arayüz sürümü. Herhalde dayanır ya. Daha mantıklı gibi Mi 8.

Geri
Yukarı