Çözüldü Mi 8SE telefonda Asphalt 8 30FPS'e sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Asphalt 8'de en düşük ayarda da en yüksek ayarda da 30FPS'e sabitlenip kalıyor. Anlamıyorum, telefon özellikleri.

Mi 8SE.
64/6 RAM.
Snapdragon 710 işlemci.
Adreno 616.
PUBG'de yüksek ayarlarda bile 60 FPS alıyorum, Asphalt 8'de neden boyle? GPU ve CPU kullanimi çok düşük hem de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-17-17-57-51-541_com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM.jpg
    Screenshot_2021-02-17-17-57-51-541_com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM.jpg
    197,8 KB · Görüntüleme: 119
Çözüm
Sonunda çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video altindaki dosyayi indirip sonra dosya yoneticinize gelin, dosyayi seçip taşi deyin ve dosya yöneticisinden Android data.com.Gameloft.Asphalt yazan dosyaya girin, files'a tiklayin ve yapıştır deyin.
Sonunda çözdüm.

Sonunda çözdüm.

Video altindaki dosyayi indirip sonra dosya yoneticinize gelin, dosyayi seçip taşi deyin ve dosya yöneticisinden Android data.com.Gameloft.Asphalt yazan dosyaya girin, files'a tiklayin ve yapıştır deyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı