Mi 9T WiFi üzerinden arama yapma

dirsekdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Yaşadığım yerde şebeke sıkıntısı çekiyorum. Arama yapamayacak kadar sıkıntılı bir yerdeyim. Hattım Vodafone ve WiFi üzerinden arama yapmak istiyorum. Ayarlara baktım fakat bulamadım. İnternette de araştırdım ama çok anlamadım. Telefonda WiFi üzerinden arama var mıdır, varsa da nasıl ayarlama yapabilirim?

Merhabalar. Yaşadığım yerde şebeke sıkıntısı çekiyorum. Arama yapamayacak kadar sıkıntılı bir yerdeyim. Hattım Vodafone ve WiFi üzerinden arama yapmak istiyorum. Ayarlara baktım fakat bulamadım. İnternette de araştırdım ama çok anlamadım. Telefonda WiFi üzerinden arama var mıdır, varsa da nasıl ayarlama yapabilirim?
WhatsApp üzerinden.

O özellik sayılı telefonlarda bulunur sadece.
Yeni telefonların neredeyse hepsinde mevcut. Mi 9T'de de mevcut. Operatörlerin uyumlu cihazlar listesinde olmasa bile telefon destekliyorsa aktif edilebiliyor. Oneplus 7 Pro kullanıyorum, operatörlerin uyumlu cihazlar listesinde yok. Fakat hem Volte hem de VoWiFi kullanabiliyorum aktif ettiğimde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı