Mi A2 Lite ROM seçenekleri

Hiçbir şifre belirledin mi?

Hocam düzelttim allaha şükür devam ediyorum.
türkçe yaptım yedekle kısmından neler seçiyorum sistem ve imei için ?
@342746
@bir2bir3bir4
depolama bağlanılamadı şifre çözümlenmemedi veri biçimlendirmesi gerekebilir diyor yedek alamıyorum.Ben mi yapamıyorum yoksa benim mi başıma geliyor bunlar ?

.
Data, Boot, Recovery (varsa), System, EFS, Vendor (olmasa da olur ama elinde bulunsun). Bunları Backup kısmından seçerek SD Kartına yedekle.
Hocam yüzde 101 ve 100 de kaldı ilerlemiyor çıkayım mı cancel diyeyim mi ,bazılarını yedek almış mıdır ?
.

Hocam yüzde 79 da kaldı ilerlemiyor çıkayım mı cancel diyeyim mi ,bazılarını yedek almış mıdır ?
@342746
@bir2bir3bir4
.

Hocam yüzde 101 ve 100 de kaldı ilerlemiyor çıkayım mı cancel diyeyim mi ,bazılarını yedek almış mıdır ?

@342746
@bir2bir3bir4
hocam sıkıldım ve efs yedeği alıp geçtim umarım birşey olmaz şuan rom kuruluyor.
.

@342746
@bir2bir3bir4

hocam sıkıldım ve efs yedeği alıp geçtim umarım birşey olmaz şuan rom kuruluyor.
Hocam magısk dosyasını yüklemeden recovery reboot yaptım mıuı olarak açıldı magısk ne işe yarıyor dönüp tekrar mı flashlamalıyım ?

hocam oemi açamıyorum fastboot moduna geçince geri başlıyor yardım destek yapabilir misiniz?
oem kilit açma ve usb hata ayıklaması açık fastboot modunda 15 saniye durup çıkıyor a

.

@342746
@bir2bir3bir4

Hocam magısk dosyasını yüklemeden recovery reboot yaptım mıuı olarak açıldı magısk ne işe yarıyor dönüp tekrar mı flashlamalıyım ?
Magisk'e Root deniyor. Yüklemenize gerek yok. Root ile Android üzerinde çeşitli değiklilik yapabilirsiniz fakat gerek yok. Güle Güle kullanım benim işim olduğu için bakamadım. Yazarsınız artıl ROM'un nasıl olduğunu :D.

Root'a ihtiyacınız yoksa Magisk'i flaslamanıza gerek yok. Sanırım ROM'u kurdunuz.
Sonunda evet kurdum hemen kontrol edeyim dedim,mi camera güzel çalışmıyordu renkleri pembe yapıyordu önce korktum,fakat daha kamerayı hiç açmadan gcam flashlamıştım gcami açınca rahatladım arka kamera daha güzelleşmiş ön kameradan gcam performansı alamadım klasikti ama sorun yoktu,geri kalan herşey ise sorunsuz şimdilik,birtek telefon ısınmıştı romdan olabilir ama twrp den olabilir diye soğutuyorum,size akşam cevap yazarım bu konu hakkında,yüz tanıma geldi çok mutluyum.Sıkıntısı çıkarsa yazarım şuan stabil ve çok beğendim.Çok sağolun.Akşam ekran görüntüleriyle eksikleri veya artıları yazarım.

Geri
Yukarı