Mi A2 telefon donuyor

coamtasis

Kilopat
Merhabalar,

Telefonumda bazı zamanlarda 10-15 saniyelik donmalar yaşıyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüğümde bir süre normal kullanabiliyorum fakat aradan zaman geçince eski haline geri dönüyor. Acaba stock ROM'da bir sıkıntı mı var diyerek telefonuma başka bir ROM daha yükledim fakat bir süre sonra aynı sorunla yine karşılaştım. Bu durumu nasıl çözebilirim? Çok teşekkürler.

Merhabalar,

Telefonumda bazı zamanlarda 10-15 saniyelik donmalar yaşıyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüğümde bir süre normal kullanabiliyorum fakat aradan zaman geçince eski haline geri dönüyor. Acaba stock ROM'da bir sıkıntı mı var diyerek telefonuma başka bir ROM daha yükledim fakat bir süre sonra aynı sorunla yine karşılaştım. Bu durumu nasıl çözebilirim? Çok teşekkürler.

Orijinal ROM'dan cikmaman lazımdı 2 yıldır kullanıyorsun sanırım.

Merhabalar,

Hocam antivirus taramasi yap malware ile yoksa Xiaomi guncellemeller en son guncellemeyi indire tikla eger inmezse rootludur cihazın.

Xiaomi Mi A2 günümüz için çoğu işlemde yeterli belki (cihaza çok indirme veya yükleme yaptıysanız) depolama birimi yavaşlayabilir. Bundan dolayı cihaz donabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı