Mi Band 4 Alınabilecek Bir Cihaz Mı?

_serkan_

Centipat
Akıllı saat kullanmak istiyorum ama fiyatları baya bir uçuk durumda. Mi Band 4 dikkatimi çekti güzele benziyor. İlk kez akıllı bileklik alacağım. Alınır mı sizce? Spor bilekliği olarak geçiyor sanırım ama spor yapmıyorum. Sadece günlük yürüyüş yapıyorum o da okul nedeniyle. Boşuna mı almış olurum acaba?

Bence alınır. Bende Mi Band 2 var, işimi görüyor. Telefona bildirim gelince veya telefona çağrı gelince bileklik titriyor ve telefonu duymadığım zamanlar işime yarıyor. Günde kaç adım attığımı görüp rekor kırmak için daha fazla yürümüşlüğüm var. :)

Mi Band 3 tavsiye ederim. Hem daha şık, hem de neredeyse hiç farkı yok 4'ten.

Alınır. Bende Band 3 var her ihtiyacımı karşılıyor müzik değiştirme dışında ki Band 4'de bu var.

Motivasyon sağlaması ve veri tutması açısından güzel bir cihaz. Nabız, bildirim özelliği gibi ek şeyler de var. Bence alınır. Bende Mi Band 2 var. Türlü işkenceler gördü ama idare ediyor hala. Ekranı görünmüyor artık aydınlıkta, buna rağmen veri tuttuğu ve telefona aktardığı için kullanıyorum. Tamamen bozulmuş olsaydı, Mi Band 4 alırdım kesinlikle. Bugün 175 TL'ye görmüştüm hatta bir sitede. Kendimi zor tuttum diyebilirim. :)

Ben 1.5 hafta önce aldım, sensör beklediğim gibiyde her gün 100-150 adım kadar fazla sayma gibi durumu var. Bu fiyata aldığın üründe bu kadarı da olur bana kalırsa. Bildirim, alarm özelliklerinde de bir sıkıntı yok. Ekranı dışarıda da gayet iyi, ben okurken hiç zorlanmıyorum şahsen. 200 TL ve altı bir fiyata ise alınabilir bir cihaz, muadili pek ürün yok çünkü o fiyat bandında.

Ben 1.5 hafta önce aldım, sensör beklediğim gibiyde her gün 100-150 adım kadar fazla sayma gibi durumu var. Bu fiyata aldığın üründe bu kadarı da olur bana kalırsa. Bildirim, alarm özelliklerinde de bir sıkıntı yok. Ekranı dışarıda da gayet iyi, ben okurken hiç zorlanmıyorum şahsen. 200 TL ve altı bir fiyata ise alınabilir bir cihaz, muadili pek ürün yok çünkü o fiyat bandında.
detaylı bilgi için teşekkürler 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı