Çözüldü Mi Band 4 Çince Oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Onursal

Kilopat
Yer
İstabul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Bu akşam bilekliğime gelen güncellemeyi yaptıktan sonra bileklik resimlerde görüldüğü üzere çince oldu ve garip garip semboller çıkmaya başladı. Ayarlar kısmında hiçbir şekilde yazı yazmıyor sadece satırları ifade eden ince çizgiler gözüküyor. YouTube'tan bakarak kör bir şekilde bilekliği sıfırlamayı başardım fakat sorun halen çözülmedi. Daha önce başına gelen veya yardım edebilecek birisi var mı?

IMG_20200222_194721.jpg

IMG_20200222_202227.jpg

IMG_20200222_202241.jpg

Çok teşekkür ederim gerçekten. Linkteki adımları takip ederek sorunu çözdüm.
Merhaba hocam. Aynı sorun bende de var bi türlü düzeltemedim günlerdir. Yardımcı olabilir misiniz? Sizden haber bekliyor olacağım.
Merhaba hocam. Bende de aynı sorun mevcut. Günlerdir uğraşıyorum çözemedim. Söylenilen programı denedim olmuyor. Youtubeben sıfırlayabildim demişsiniz. Video linki alabilir miyim ve de sonrasında nasıl yaptığınızı.

Son düzenleme:
Merhaba hocam. Aynı sorun bende de var bi türlü düzeltemedim günlerdir. Yardımcı olabilir misiniz? Sizden haber bekliyor olacağım.
Merhaba hocam. Bende de aynı sorun mevcut. Günlerdir uğraşıyorum çözemedim. Söylenilen programı denedim olmuyor. Youtubeben sıfırlayabildim demişsiniz. Video linki alabilir miyim ve de sonrasında nasıl yaptığınızı.
Burada bulunan konuyu incelediniz mi?

Merhaba, geç cevap verdiğim için kusura bakmayın bir süre giremedim bilgisayara.
Dediğim gibi yukarıdaki linki takip edip gerekli adımları uyguladıktan sonra sorunu çözdüm. Ben sıfırlayarak aslında yanlış bir şey yaptım sizin sıfırlamanıza gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı