Mi Band 5 Açılmıyor

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar HB üzerinden 199 TL'ye Mi Band 5 aldım, az önce geldi. Kutusunu açtım ve bileğime taktım üstündeki tuşa ve dokunmatiğine bastım ancak herhangi bir tepki alamadım bende şarja takayım belki bataryası bitmiştir dedim. Şimdi taktım şarja ancak hala herhangi bir ışık ya da tepki yok belli bir süre beklemem mi gerekiyor anlamadım?

Arkadaşlar HB üzerinden 199 TL'ye Mi Band 5 aldım, az önce geldi. Kutusunu açtım ve bileğime taktım üstündeki tuşa ve dokunmatiğine bastım ancak herhangi bir tepki alamadım bende şarja takayım belki bataryası bitmiştir dedim. Şimdi taktım şarja ancak hala herhangi bir ışık ya da tepki yok belli bir süre beklemem mi gerekiyor anlamadım?
ilk alındığında şarja takılmalı yoksa açılmaz. uzun süre açılmazsa eğer servise gidecektir.

Altında ışık yanmıyor mu? Yani şarja takıyorsunuz ama sıfır tepki mi?
Neresinde ışık yanması gerekiyor tam olarak?

Hocam sorun çözüldü ortadaki tuşa dokunduğumda pil logosu yeni geldi şarjı hiç yokmuş bana geldiğinde onu anlamış oldum, batarya logosu yanıp sönüyor şuan beklemedeyim.

Şarja taktıgında normalde ekranda şarj oluyor gibisinden ibare çıkıyor çıkmadıysa hiç uğraşmadan iadeye gönderin.

Yeni konular

Geri
Yukarı