İnceleme Mi Band 5 akıllı bileklik

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce bilekliği satın aldım, bilekliği 2 gündür yoğun bir şekilde kullandım. Bilekliğin özelliklerini herkes bildiği için size kendi tecrübelerimi aktaracağım.

IMG_20220428_165836.jpg

1. Bilekliğimizin küçük bir "1.1 inch" ekran boyutu var, kolunuz benim gibi inceyse rahatlıkla kolunuza tam oturuyor.
2. 5 Günlük hava durumunu ayrıntılı bir şekilde göstermesi, ve cihazınız sessiz modunda olsa bile cihazımı bul özelliği ile cihazınızın çalması, Dünya saati gibi özellikleri saati pratik yapmış.
3. Tabii bunların yanında saatin tansiyon ölçme modu olmaması büyük bir dejavantaj olmuş.
4. Pil ömrü bakımından kesinlikle yormaz, sarjı uzun zaman gidiyor. Elinizde sarj cihazı ile gezmenize gerek kalmıyor.
5. Bileklik kolunuzu bir süre sonra yorup ağırlık yapmıyor, kolunuzda var yok gibi birşey.
6. Malzeme kalitesi ve dokunmatik kalitesi genel olarak iyi, ekranı küçük olmasına rağmen ince dokunuşları çok kolay algılıyor.

Genel olarak bileklik böyle başarılı bir seri. Mİ Band 6 mı yoksa Mi Band 5 mi derseniz şöyle cevap vereyim. Eğer kolumuz ince ise Extra ücret ödeyip Mi Band 5 almanıza gerek yok, fakat kolunuz büyükse Mi Band 6 almanızı öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı