Mi Band 5 ve Mi Band 6 arasındaki fark nedir?

migration

Kilopat
Merhaba,

İlk defa akıllı bileklik kullanacağım. Mi Band 5'in fiyatı 350 ₺, Mi Band 6'nın ise 450 ₺. Daha önce kullanmadığımdan dolayı aradaki farka değer mi bilmiyorum. Gerçi bana 350 ₺ bile pahalı ve abartı bir fiyat geliyor. Ama 5'e 350 ₺ vereceğine diğerini al diyorsanız alacağım. Kullanma amacım tamamen spor için. Yani derdim telefonda çalan müziği oradan değiştirmek veya gelen bildirimleri görmek değil. Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1655454035193.png

BİM'de 400 TL, stok sorunu yoksa direkt almanı öneririm. 21 Haziranda bitiyormuş.

Öyle aman aman bir fark bulunmuyor aslında. Daha büyük ekran daha gelişmiş spor takibi gibi özellikleri var. Yukarıdaki kampanya devam ediyorsa 6 alınır.

Haylou LS05, Mi Band 4 ve Mi Band 5 kullandım. Ölçümler konusunda diğer iki cihaz medikal cihazlara benzer değerler ölçüyorken Mi Band 5 çok daha alakasız değerler ölçüyor. Hatta üst üste 2 ölçüm arasında bile orantısızlıklar var. Mi Band 5'i önermem. Mi Band 6'yı şahsen kullanmadım ancak ekran konusunda çok daha başarılı.

Band 6 ekran konusunda band 5 i tokatlar geçer. Aktif spor takipleri daha iyileştirilmiş durumda, pili keza bir tık daha iyi kapasite olarak, özelleştirmelere fazlaca açık (band 5 in desteklemediği amoled wallpaper desteği var, arayüz band 5 ile benzer fakat akıcılık konusunda band 6 daha iyi yani fazladan vereceğiniz paraya değer. Band 6 tavsiyemdir, bizzat kullandım bu forumda tavsiye etmişlerdi banada, Apple watch a geçtiğim için bi süredir band 6 yı kullanmıyorum.

Geri
Yukarı