Mi Band 6 alınmalı mı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Epey.com'dan baktığımda Mi Band 5 en az 489TL'ye var. Mi Band 6 ise Trendyol'un resmi satıcı olarak 520TL'ye var. Sizce Mi Band 6 alınır mı?

Mi Band değil de Huawei midir nedir Huawei band 6-7 almanı öneririm.

Hocam maalesef en fazla 530-540 TL civarına çıkabiliyorum ayrıca Xiaomi Mi Band'larda Mi Fit senkronizasyonu var benim telefonumda Xiaomi olduğu için Mi Band 6 düşünüyorum.

Evet hocam akıllı bileklik, saat.

Hocam bir uygulaması var. Oradan telefonunuza gelen bildirimleri dahi görebiliyorsunuz. Nabız alarm (alarm ile uyanmak istiyorsanız biraz sıkı bağlaman lazım ama sabah kalktığında iz ve ağrı ile uyanırsın) vs arka planını uygulamadan değiştirebiliyorsunuz. Kısacası birçok özellik var. Alınır.

Yazmayı unutmuşum. Ekranı diğer akıllı bilekliklere kıyasla biraz daha ince ve şarjı bayağı iyi dayanıyor. %70 ile 3 gün götürmüşlüğü var.

Hocam bir uygulaması var. Oradan telefonunuza gelen bildirimleri dahi görebiliyorsunuz. Nabız alarm (alarm ile uyanmak istiyorsanız biraz sıkı bağlaman lazım ama sabah kalktığında iz ve ağrı ile uyanırsın) vs arka planını uygulamadan değiştirebiliyorsunuz. Kısacası birçok özellik var. Alınır.

Yazmayı unutmuşum. Ekranı diğer akıllı bilekliklere kıyasla biraz daha ince ve şarjı bayağı iyi dayanıyor. %70 ile 3 gün götürmüşlüğü var.

Hocam sizinki Mi Band 6 değil mi?

Geri
Yukarı