Mi Band 6 şarjı çabuk bitiyor

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Ürün 2 gün önce elime geçti. İlk aldığımda şarj ettim ve şarjı su gibi akıyordu. 2. şarj edişimde biraz hafifledi. Demin test ettim yüzde 4 civarında şarja taktım tamamen dolması 88 dakika sürdü. Şu an tüm sağlık takibi özellikleri kapalı olmasına rağmen 1 saatte yüzde 3 şarj yedi bu normal mi? Yoksa iade mi etmeliyim garantiye mi göndermeliyim? Böyle giderse 1 günde yüzde 72 şarj yiyecek olacak şey değil yani.

Ürün 2 gün önce elime geçti. İlk aldığımda şarj ettim ve şarjı su gibi akıyordu. 2. şarj edişimde biraz hafifledi. Demin test ettim yüzde 4 civarında şarja taktım tamamen dolması 88 dakika sürdü. Şu an tüm sağlık takibi özellikleri kapalı olmasına rağmen 1 saatte yüzde 3 şarj yedi bu normal mi? Yoksa iade mi etmeliyim garantiye mi göndermeliyim? Böyle giderse 1 günde yüzde 72 şarj yiyecek olacak şey değil yani.
bence iade et. bende mi band 4 var şarjı nerdeyse 3 hafta gidiyor parlaklığı sonaçekmeme rağmen

Hocam garip bir pil kullanımı var. Gün içinde bazen %9 düşüyor. Fakat 10 günü deviriyor benimki :D
Şarjdan aldıktan sonra %96 te oluyordu birkaç saat içinde. Net bir şey demem zor fakat 1 senedir hiç üzmedi.

Sanırım iade edeceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221030-163304_Chrome.jpg
    Screenshot_20221030-163304_Chrome.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 36

İade et. Bende Mi Band 4 var parlaklık Full'de BT açık uyku bildirimi oturma uyarısı gelen çağrılar bildirimler vs. her şey açık 2 hafta gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı