Mi Band 6 şarjı hızlı gidiyor

Hocam şarj ederken %99'da kalıyor bu normal mi ?
Aynı saat bende var. %99 kalması normal değil. Daha dün jarza taktım. Akşam civarı taktım dünden bugüne ,%9 yemiş. Her 5 dk bir kalp ölçüyor. Uyku takibi de açık.

Aynı saat bende var. %99 kalması normal değil. Daha dün jarza taktım. Akşam civarı taktım dünden bugüne ,%9 yemiş. Her 5 dk bir kalp ölçüyor. Uyku takibi de açık.
Hocam %100 oldu bu sefer. Şarjdan 10 dakika önce çıkarttım şuan %97'ye indi. Ürün sorunlu galiba. Sağlık takibi tarafındaki her şeyi kapatmama rağmen böyle oluyor.

Aldığınız kaliteli replika olabilir mi? Mi Fit'den ya dakikada bir ölçüm falan yapmasını ayarladıysan parlaklık fulse ek uygulmalar vb kullanılıyorsa anca bu kadar gider. Fabrika ayarlarına sıfırlayın ve öyle kullanın eğer yine hızlı gidiyorsa bir sıkıntı var demektir.

Aldığınız kaliteli replika olabilir mi? Mi Fit'den ya dakikada bir ölçüm falan yapmasını ayarladıysan parlaklık fulse ek uygulmalar vb kullanılıyorsa anca bu kadar gider. Fabrika ayarlarına sıfırlayın ve öyle kullanın eğer yine hızlı gidiyorsa bir sıkıntı var demektir.
Hocam hepsiburada sitesinden hepsiburada satıcısından aldım replika olacağını sanmıyorum. Fabrika ayarlarına döndürmeyi deniyim bir de.

Hocam hepsiburada sitesinden hepsiburada satıcısından aldım replika olacağını sanmıyorum. Fabrika ayarlarına döndürmeyi deniyim bir de.
Bende aynı satıcıdan aldım. Şarj 99 da kalıyor, bütün sağlık takibi kapalı. Sabah 07:00 de şarj 99%du şuan saat 09:14 ve şarjım 50%
Çözüm bulamadım bende geri göndereceğim. Fabrika ayarlarına da döndürdüm.

Bende aynı satıcıdan aldım. Şarj 99 da kalıyor, bütün sağlık takibi kapalı. Sabah 07:00 de şarj 99%du şuan saat 09:14 ve şarjım 50%
Hocam iade et bence. Belki bataryası açılır diye denedim ama olmadi hala aynıydı.

Hocam iade et bence. Belki bataryası açılır diye denedim ama olmadi hala aynıydı.

Bende aynı satıcıdan aldım. Şarj 99 da kalıyor, bütün sağlık takibi kapalı. Sabah 07:00 de şarj 99%du şu an saat 09:14 ve şarjım 50%

Ürünün kutusunun üstündeki numarayı Xiaomi'nin kendi sitesinde aratın (seri numarası misali) oradaki değer 1 çıkarsa ürün orijinaldir. Eğer 1'den başka bir değer çıkarsa zaten ürün çakmadır. (ama şuna dikkat edin sorgula tuşuna 1 kere basın sizin her basmanızı bir aratma olarak algılıyor o yüzden bir kere basın). Linki koydum.

Link çalışmazsa Xiaomi ürün sorgulama yazın direk çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı