Mi Band 6'da hep yeşil ışık yanıyor

MrDodiiiO

Decapat
Daha fazla  
Dün aldığım Mi Band 6'ım da hep yeşil ışık yanıyor (sorun sabah yoktu). Kolumdan çıkarsam bile yanmaya devam ediyor. Bu nedir veya nasıl çözebilirim?

Mi Fit üzerinden sürekli kalp atışı dinleme özelliğini kapatmanız gerekiyor.

Nabız takibi açıktır muhtemelen.

Kalp atış hızı ölçer her zaman aktif olarak ayarlanmış olabilir mi? Uygulama içerisinden kontrol eder misiniz?

Kalp atış kapatın.

10 dakikada bir olarak ayarlı şu anda. Normal midir?
Bir de sorun sabah yoktu ve ayar aynıydı.
@Oğuzhan Necip Şahin @eax @İbrahim Çağatay @volkswagen passat Hocam lütfen cevap verin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(

Son düzenleme:
10 dakikada bir olarak ayarlı şu anda. Normal midir?
Bir de sorun sabah yoktu ve ayar aynıydı.
@Oğuzhan Necip Şahin @eax @İbrahim Çağatay @volkswagen passat Hocam lütfen cevap verin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(
Arka planda herhangi bir spor modunun açık kalmadığına emin misiniz? Farkında olmadan başlatmış olabilirsiniz ve kapatmadığınız sürece sürekli etkinlik yapmaya devam ediyor olabilir.

Tüm ayarlarınız kapalı olmasına rağmen sensör ışıkları halen daha sürekli yanmaya devam ediyorsa, telefonunuz ile saat arasında olan Bluetooth bağlantısını kapatarak saati yeniden başlatın.

Arka planda herhangi bir spor modunun açık kalmadığına emin misiniz? Farkında olmadan başlatmış olabilirsiniz ve kapatmadığınız sürece sürekli etkinlik yapmaya devam ediyor olabilir.
Etkinliklerden yürüyüşe 1 kereliğine tıklamıştım ve ekrana bir yazı gelmişti (tam hatırlamıyorum ne olduğunu) ondan sonra o menüden çıkmıştım. Ondan kaynaklı olabilir mi ? Hocam yeniden başlatıp düzeltmiştim ve tekrar deneyince o dediğimi tekrardan oldu. Nasıl düzeltebilirim yeniden başlatmadan ?

Etkinliklerden yürüyüşe 1 kereliğine tıklamıştım ve ekrana bir yazı gelmişti (tam hatırlamıyorum ne olduğunu) ondan sonra o menüden çıkmıştım. Ondan kaynaklı olabilir mi ?
Etkinliği başlatmak için tekrar olarak simge üzerine basılı tutmanız gerekiyor. Muhtemelen bunun bildirimi gelmiştir. Ancak sensör ışıkları halen kapanmıyorsa muhtemelen etkinlik siz farkında olmadan başlamış ve açık kalmış olabilir. Diğer etkinliklerden herhangi birinin açık olup olmadığını kontrol edin.

Işıklar sönmüyorsa saatin bağlantısını kesip yeniden başlatın. Uygulama ayarlarından yapmayın, sadece Bluetooth bağlantısını kesin.

Ekstra olarak saatin uyku modu açık kalmış olabilir. Uyku modu açık olduğu zaman uzun süre hareketsiz olunması durumunda saat otomatik olarak nabız ölçümü yapıyor. Bu ayarı da kontrol etmenizde fayda var.

Etkinliği başlatmak için tekrar olarak simge üzerine basılı tutmanız gerekiyor. Muhtemelen bunun bildirimi gelmiştir. Ancak sensör ışıkları halen kapanmıyorsa muhtemelen etkinlik siz farkında olmadan başlamış ve açık kalmış olabilir. Diğer etkinliklerden herhangi birinin açık olup olmadığını kontrol edin.

Işıklar sönmüyorsa saatin bağlantısını kesip yeniden başlatın. Uygulama ayarlarından yapmayın, sadece Bluetooth bağlantısını kesin.

Ekstra olarak saatin uyku modu açık kalmış olabilir. Uyku modu açık olduğu zaman uzun süre hareketsiz olunması durumunda saat otomatik olarak nabız ölçümü yapıyor. Bu ayarı da kontrol etmenizde fayda var.
Hocam önceki yazdığınızdan sonra bidaha denedim o spor moduna basmayı ve daha başlatmadan ışık yandı :D Sonra etkinliği başlatıp kapayınca gitti. İyi ki Technopat üyesiyim gerçekten ne sorsam illa bir bilen çıkıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı