Mi Band 7 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar Mi Band 7 almayı düşünüyorum. Özellikleri ve ekranın diğer modellere göre büyük olması hoşuma gitti. Ben telefondan Spotify'dan şarkı dinlerken Mi Band 7 üzerinden şarkıyı oynatma/değiştirme gibi bir özellik var mı? Su geçiriyor mu? Kullanan varsa memnun mu?

Denizde değil ama havuzda kullanılabiliyor diye biliyorum.

Mi Band 7'nin 'Pro' olan modelini henüz duymadıysanız eğer ona da bakmanızı tavsiye ederim. Henüz Türkiye'de piyasaya çıkmadı ama bilginiz olsun. 1000 TL bandında bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyordu.

Mi Band 7'nin 'Pro' olan modelini henüz duymadıysanız eğer ona da bakmanızı tavsiye ederim. Henüz Türkiye'de piyasaya çıkmadı ama bilginiz olsun. 1000 TL bandında bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyordu.
Olayı nedir?

Gerçeğini gördüm, zevkler görecelidir ama çok çirkin bir bileklik olmuş. Mi Band 6 bundan çok daha şıktı. Bu tombikleşmiş anlamsız bir şey olmuş. 7 Pro önerisine katılıyorum, onun tasarımı daha güzel, bütçe çok dert değilse ona bakın.

Gerçeğini gördüm, zevkler görecelidir ama çok çirkin bir bileklik olmuş. Mi Band 6 bundan çok daha şıktı. Bu tombikleşmiş anlamsız bir şey olmuş. 7 Pro önerisine katılıyorum, onun tasarımı daha güzel, bütçe çok dert değilse ona bakın.

Hocam epey üzerinden baktım ve Mi Band 7 Pro'nun özellikleri daha az Mi Band 7'ye göre.

CCFD8263-88D3-4DFD-86B0-81BB9C2B6174.png

Fotoğrafta sağ taraftaki özellikler Mi Band 7'ye ait ve daha çok özelliği var. Sizce yine de Mi Band 7 Pro mu almalıyım?

Geri
Yukarı