Mi Band 7 AOD çalışmıyor

yuto49

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin. Dün Mi Band 7 aldım Hepsiburada'dan. Her şey gayet iyi sıkıntı yok ama ayarlardan always on displayi açmama rağmen çalışmıyor. O kadar uğraştım araştırdım soruşturdum ne yaptıysam sürekli açık kalan ekran özelliği çalışmıyor. Bu sorunu yaşayan ya da sebebi hakkında bilgisi olan var mı? Acaba yazılımsal bir sorun mu? Ürünü iade mi etmeliyim ya da değişim mi talep etmeliyim sizce? Fikir verin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Saatin mobil uygulaması olan Zepp Life üzerinden ekran ayarlarını kontrol edin. Saat içerisinde her zaman açık ekran ayarının seçeneklerini kontrol edin. Çünkü birden fazla seçeneği buluyor. Bütün gün açık olması yerine sadece belirli saatler arasında açık olmasını ayarlamış olabilirsiniz.

Bu saatin mobil uygulaması zepp life değil ki, Mi Fitness. Ve zaten aod özelliği uygulamadan değil bileklik üzerinden açılıyor. Açılıyor ama gel gelelim çalışmıyor işte :/
Saatin mobil uygulaması olan Zepp Life üzerinden ekran ayarlarını kontrol edin. Saat içerisinde her zaman açık ekran ayarının seçeneklerini kontrol edin. Çünkü birden fazla seçeneği buluyor. Bütün gün açık olması yerine sadece belirli saatler arasında açık olmasını ayarlamış olabilirsiniz.

Bileklik üzerindeki dediğiniz ayarlarıda kontrol ettim ama tüm gün açık seçeneği seçili. Buna rağmen çalışmıyor.

İki farkı uygulaması var. Ana uygulama Zepp Life uygulaması. Önceki ismi MiFit idi ama sonrasında değişti. O sebeple size de bu uygulamayı tavsiye ederim. Saati uygulamaya tanıtırken Bileklik seçeneğini seçin.

Daha sonrasında uygulama içerisinden Profil > Mi Band 7 > Bileklik ayarları > Ekran ayarları kısmından her zaman açık ekran ayarını buradan da değiştirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra güncellemesi olup olmadığını, ayrıca saatin de güncellemesinin olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

İki farkı uygulaması var. Ana uygulama Zepp Life uygulaması. Önceki ismi MiFit idi ama sonrasında değişti. O sebeple size de bu uygulamayı tavsiye ederim. Saati uygulamaya tanıtırken Bileklik seçeneğini seçin.

Daha sonrasında uygulama içerisinden Profil > Mi Band 7 > Bileklik ayarları > Ekran ayarları kısmından her zaman açık ekran ayarını buradan da değiştirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra güncellemesi olup olmadığını, ayrıca saatin de güncellemesinin olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.
Bilgiler için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım. Güncelleme bile vardı onu da yükledim. Ama hâlâ aynı. Kesinlikle aod aktifleşmiyor.
Aod'yi açınca oluşan tek fark şu; bileğimi kaldırıp saate bakmak isteyince ana ekrandan önce 1 saniye aod görünüyor sonra ana ekran açılıyor.
Aşırı garip. Sorun ne anlamadım. Sanırım değişim talep edeceğim. Hiç uğraşasım da yoktu ://

Değişim talebi iletip ürünü geri iade ettim. Yenisini gönderdiler ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Demek ki bana gönderilen üründe hata varmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı