Mi Box alınır mı?

Delikan

Hectopat
Merhabalar.
Xiaomi Mi Box almayi duşunuyorum. Merak ettiğim bir durum var bu Mi Box normal kanallari açiyor mu? Yani ATV. Fox gibi kanallar açabiliyor muyuz? Bununla ilgili bir bilgim olmadiği için biraz kuşkuya duşuyorum.

Merhabalar.
Xiaomi Mi Box almayi duşunuyorum. Merak ettiğim bir durum var bu Mi Box normal kanallari açiyor mu? Yani ATV. Fox gibi kanallar açabiliyor muyuz? Bununla ilgili bir bilgim olmadiği için biraz kuşkuya duşuyorum.

Bende şu an mevcut. Kanalları açabiliyor mu bilmem ancak Netflix vb. gibi şeylerde başarılı. Şu anda benim için tek sıkıntısı Bluetooth sorunu.

Merhabalar.

Onu bilmiyorum ama Netflix gibi şeylere gireceğim dersen Mi Stick daha mantıklı Mi Stick ile Mi Box arasındaki en belirgin fark Mi Box 4 k veriyor.

Ben normal kanallar için vodafone tv kullanıyorum. TV+ vs hepsinin uygulaması var. İptv de kullanılabilir. En basitinden youtube uygulamasından tv açabilirsin.

İzleyebilirsin. IPTV veya televizyon kanalları yazarsan Play Store'a sonuç alırsın. APK olarak da yükleyebilirsin. Ayrıyeten öneririm gayet iyi Mi Box bizzat evimde kullanıyorum memnunum.

Merhabalar.
Alınır. 1 yıldan fazla süredir Mi Box S kullanıyorum. Herhangi bir sorunu yok. Kanal izleme olarak tarayıcı üzerinden canlı yayın izlenebiliyor. Ayrıca sanırım IPTV ile de izleniyor ama bir bilgim yok o konuda.

Geri
Yukarı