Mi Box vs Mi Stick

Peki sizin var mıdır internet üzerinden oyun oynarken veya maç izlerken problem yaşama ihtimalim hakkında bir fikriniz?

Cihazı iki senedir kullanıyorum, ilk aldığımda iyiydi, artık gelen güncellemeler sebebiyle mi bilmiyorum ama iyice yavaşladı. Önceden arayüz çok hızlı olmasa da video falan izlerken hiçbir sıkıntı yaşamıyordum, artık Netflix'te bir film açtığımda film oynadığı sırada kendini kapattığı veya direkt uygulamadan attığı oluyor. Bu her zaman olacak diye bir şey yok ama benim deneyimlerim bu şekilde.

Bu arada Mi Stick sahibi olan ya da almayı düşünen arkadaşlar varsa hızlandırmak için bu videodaki yöntemi uygulasın, şu anlık gerçekten bayağı fark ettirdi, cihaz rahatladı. Keşke daha önce keşfetseymişim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnat TV hakkında bir bilgim yok fakat genelde yayının kendisi sıkıntısız çalışıyorsa cihaz kaynaklı bir sorun olmuyor.

İnternet üzerinden derken tarayıcı üzerinden oynamaktan mı bahsediyorsunuz?
Evet chrome vs. gibi bir tarayıcı üzerinden oynamak istiyorum.

Google tarayıcısı yok mu ? Yani Chrome, Opera gibi bir tarayıcı kullanamayacak mıyım ? ve İnat TV üzerinden akıcı bir biçimde izleyebilir miyim ?

Anladım. Peki ben internet üzerinden şu meşhur maç izleme sitesini kullanabilir miyim ? Veya gene internet üzerinden Super Mario oynayabilir miyim ? Bunlar için elverişli midir ? Çünkü yapacaklarım istisnalar dışında genellikle Super Mario, maç izlemek ve YouTube üçgeni içerisinde olacaktır.
Hem mi stick hem de mi box s 4k kullandım. İlk olarak mi stick aldım fakat o kadar kasıyordu ki insanı kanser edecek derecede. Direkt iade edip mi box s 4k aldım verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. İnat tv de kullandım bir süre sıkıntısız kullanılıyor oyunu hiç denemedim yorum yapmıyorum. Ancak internete girme açısından sıkıntılı olabiliyor play storedeki browserlar çok kalitesiz kullanılacak gibi değil. Apk olarak chrome kuranlar gördüm ama ben beceremedim sanırım. Şu sıralarda aktif kullanıyorum youtube netflix gibi uygulamalarda şahane. Ama sanırım yakın bir tarihte bilgisayar toplamak için satıcam. Benim için keyifli bir deneyim olmuştu. Ama sana uyarı cidden mi stick beş para etmez.

Hem mi stick hem de mi box s 4k kullandım. İlk olarak mi stick aldım fakat o kadar kasıyordu ki insanı kanser edecek derecede. Direkt iade edip mi box s 4k aldım verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. İnat tv de kullandım bir süre sıkıntısız kullanılıyor oyunu hiç denemedim yorum yapmıyorum. Ancak internete girme açısından sıkıntılı olabiliyor play storedeki browserlar çok kalitesiz kullanılacak gibi değil. Apk olarak chrome kuranlar gördüm ama ben beceremedim sanırım. Şu sıralarda aktif kullanıyorum youtube netflix gibi uygulamalarda şahane. Ama sanırım yakın bir tarihte bilgisayar toplamak için satıcam. Benim için keyifli bir deneyim olmuştu. Ama sana uyarı cidden mi stick beş para etmez.
Anladım, tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkürler. Bana satmayı düşünür müsünüz ?

Geri
Yukarı