Mi.com üzerinden alınan POCO F4 kargo takip kodu yok

Hocam sorun çözüldü, kod sonraki gün geldi. Cihazdan da memnunum, gerçekten efsane. Bu fiyat bandına göre bence en iyi telefon. Snapdragon 870 işlemcisi oyunları falan çok güzel açıyor, Mortal Kombat sabit 120FPS veriyor. Kamera olarak da çok iyi, monitörün piksellerine kadar çekiyor. Video çekerken de OIS çok güzel çalışıyor. Şarj olarak sık kullanımda bir günde biter fakat 40 dakikada şarjı doluyor. Cihazın özellikleri falan mükemmel. A34'ten daha iyi özelliklere sahip bence. Alacaksanız pişman olmazsınız. Renk olarak da yeşili dehşet güzel.

Ben pazar sipariş etmiştim de yeşilini sorayım dedim nasıl ilk kullanımda diye, bir de mortal kombatta 120FPS için pil ve bataryayı sıfırladınız mı?

Ben pazar sipariş etmiştim de yeşilini sorayım dedim nasıl ilk kullanımda diye, bir de mortal kombatta 120FPS için pil ve bataryayı sıfırladınız mı?
Hocam Game Turbo'daki performans yazan tuşa tıkladım, 120 vermeye başladı sabit. İlk cihaz gelince şarjı olmuyor, 15 dakika sonra açılıyor. Bir de ilk cihaz açılınca 10 15 dakika bekleyin, yoksa hata verior çok yük bindiği için.

Hocam Game Turbo'daki performans yazan tuşa tıkladım, 120 vermeye başladı sabit. İlk cihaz gelince şarjı olmuyor, 15 dakika sonra açılıyor. Bir de ilk cihaz açılınca 10 15 dakika bekleyin, yoksa hata verior çok yük bindiği için.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Hocam bir şey soracağım bu uygulamalar sayfasına girince kaydırarak uygulama buluyoruzya bunu sağ - sol kaydırma şeklinde yapmanın yolu var mı pocolarda telefonda bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı