Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, yakın zamanda bu telefonu almayı düşünüyorum ve ekran koruyucu ile kullanmak istiyorum. Sıvı ve UV ışık yardımıyla montajı yapılan ekran koruyucu işine girmek istemiyorum çünkü montajını yapamayıp elime yüzüme bulaştırmam an meselesi olur ve param çöpe gitsin istemiyorum.
Kullandığınız başka tür ekran koruyucular nasıl, öneride bulunabilir misiniz?

Firma fabrikada ekran koruyucularını takıyor dostum.
Ekstra almaya gerek yok bence.
Telefon üzerinde koruyucuyla mı geliyor? Yakın zamanda alan arkadaşım açtığında muhtemelen koruyucu olduğunu anlamayıp çıkarmış demek ki, bilmiyordum.

Kutu açılım videolarına baktığımda belirgin bir jelatin tabakası göremedim, telefona sahip bir arkadaş bilgilendirebilir mi?

Son düzenleme:
Note 9 Pro aldım yanında korumayla beraber geldi bir saniye inceleme videosu vardı onu kontrol edip döneceğim.
Dostum inceleme videosuna baktım. Xiaomi firması o modele ekran koruyucu takmadan yolluyormuş beni şaşırttılar o model için önerebileceğim herhangi bir korucuyu yok öneren arkadaşlar illaki çıkar.

Telefon üzerinde koruyucuyla mı geliyor? Yakın zamanda alan arkadaşım açtığında muhtemelen koruyucu olduğunu anlamayıp çıkarmış demek ki, bilmiyordum.

Kutu açılım videolarına baktığımda belirgin bir jelatin tabakası göremedim, telefona sahip bir arkadaş bilgilendirebilir mi?
Mi Note 10 Lite'da takılı olarak gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı