Mi Note 10 Lite kapandı açılmıyor

@Emre_2000 @725064 Allah aşkına kronik ne sorunu? Cihazın tek sorunu stock ROM. Rezalet. Aynı sorun benim başıma geldi. Hardbrick zorda olsa açtım cihazın hiçbir şekilde donanımsal olarak sorunu yok. Tek sorun saçma stock yazılımı ve tam yüklenmemiş sürümleri bu cihaza kurmadığım ROM recovery kernel kalmadı. Taş gibi cihaz ve 1 ay önceki olayın şimdi etki etmesi imkansız. Anakartı yandı diyen eleman emin mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamir olması en çok ben isterim ama teknisyen öyle dedi ve ben onun kadar anlamam nasıl cozucem bilmiyorum.

Yeter ki açılsın. Telefon fiyatlarına baktım korkunç uygun fiyata hiçbir şey yok.

Annem telefoncuya götürdü adam bir chip var içinde o yanmıştır video izlerken oluyor şu sıra 1000 lira ver yapayım demiş. Ban çok dolandırıcı gibi geldi bilgisi olan var mı?

Benim aile olsa bakteri öldürmüştür der biraz eski kafadalar galiba.

@Emre_2000 @725064 Allah aşkına kronik ne sorunu? Cihazın tek sorunu stock ROM. Rezalet. Aynı sorun benim başıma geldi. Hardbrick zorda olsa açtım cihazın hiçbir şekilde donanımsal olarak sorunu yok. Tek sorun saçma stock yazılımı ve tam yüklenmemiş sürümleri bu cihaza kurmadığım ROM recovery kernel kalmadı. Taş gibi cihaz ve 1 ay önceki olayın şimdi etki etmesi imkansız. Anakartı yandı diyen eleman emin mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi ROM'u kullanıyorsunuz acaba?

Geri
Yukarı