Mi Note 10 Lite'tan Galaxy M51'e geçilir mi?

Yer
Bilmiyorum
Daha fazla  
Geçen yıl haziran ayında mi Note 10 Lite almıştım fena değildi, fakat zaman geçince kendi gördüğüm bazı dezavantajları yüzünden telefondan biraz soğudum. Mesela şarj süresi, batarya kapasitesi iyi fena değil şarj adaptörü de 25W eyvallah ona bir lafım yok. Fakat batarya sağlığı iyi olmasına rağmen ve optimizasyon yapmama rağmen özellikle de sürekli kullanmamama rağmen şarjı biraz çabuk gidiyor gibi M51'in batarya kapasitesi ister istemez düşündürüyor bayağı yüksek bir kapasitesi var bence. Kamera'da da bazı ufak ta olsa ciddi farklar var, mi Note 10 Lite'ta ki kirlenmeler ve titremelerin M51'de daha az olması.

Kamera karşılaşmalarına baktığımda gerçekten farklar ortada, mi Note 10 Lite ile fotoğraf çekerken özellikle sabit tutmama rağmen bile fotoğrafın titremesi beni gerçekten sinirlendiriyor. Bu iki Sebep'te beni bu mi Note 10 Lite'tan soğutmaya yetiyor, fiyatı neyse ama sizce mi Note 10 Lite'tan Galaxy M51'e geçmem doğru olur mu? Ona göre bir değerlendirme yapmayı düşünüyorum. Eğer kaçırdığım veya fark etmediğim bir detay varsa özür dilerim. İyi forumlar :)

Geri
Yukarı