Mi Note 3 nasıldır?

Fiyat - Özellik bakımından güzel telefon, alınabilir. Sadece 4G hızı yavaş birazcık. O da o kadar sorun yaratmaz. Ayriyetten ithalatçı garanti konusu kullanıma göre değişir. Ben çok iyi kullanırım, gözüm gibi bakarım diyorsanız bir şanssızlık olmadığı sürece çok bir sıkıntı olmaz. Fakat bana telefon dayanmaz diyorsanız ithalatçı garantiye hiç bulaşmayınız.

Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi5S'den üstün bir cihazdır yanlış bilgilendirme yapmayın gerek kamera gerek pil gerek işlemcinin mimarisi işlemcisi daha hızlı olabilir ama kesinlikle Mi Note 3'ün işlemcisi daha çok memnun eder. Bana kalırsa mükemmel tercih ama Mi6 ya da OnePlus 5'e bakabilirsin.

@HasanEmir_13 Mi Note 3 işlemci ve performans olarak Mi5S modellerinin gerisinde, yanlış bilgilendirme yapan burada sensin. Ayrıca GPU tarafında da Adreno 530 açık ara Adreno 512 modelinden daha performanslıdır. İşlemci mimarisi daha iyidir diye bir şey söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı