Xiaomi Mi Note 3 Nasıldır?

hamdi

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi Note 3 almayı düşünüyorum. Xiaomi'ye biraz ön yargım var. Telefonlarının donanımsal olarak iyi olduğunu biliyorum ama asıl sorum şu uzun süre kullanan arkadaşlar bir sorun yaşadınız mı? Ortalama bir kullanıcıyı 2 - 3 sene götürür mü?

Mi Note 3 çok güzel bir cihaz. Görünüşü kaba geliyor sadece bana. F/P cihazıdır. Kamerası çok iyidir. Bataryası keza, 2 gün dayanabilir. Sterio hoparlörleri gayet iyi ses verir.(iPhone X ile karşılaştırdığımda pek fark göremedim) Sizi 2 sene üzmez.

2 aydır kullanıyorum 1400 liraya almıştım şimdi fiyatları uçtu. Harika bir telefon özellikle kameraları muhteşem.

biz Ailece hatta bina halkının yarısından fazlası xiaomi kullanır. Mi note 3 de var. Mavi rengi efsane duruyor. Kamerası gayet başarılı kullanan kişi eniştem çok memnun.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Yorumlarınızı göz önünde alarak. Mi Note 3'ü aldım elime ulaştı şimdilik çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı