Mi Note 3'ten iPhone 6S'e geçilir mi?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kız arkadaşıma telefon alacağım o da bir müddet kullanacak. 2 sene kadar bütçem şu an buna yetiyor, beklemeden almak istiyorum sadece internette sosyal medya ve sadece Clash of Clans oynar mi Note 3 ile? 6S'te yine aynı şekilde kullanacak, sosyal medya WhatsApp YouTube Instagram ve Clash of Clans, bu durumda almamı önerir misiniz?

Sosyal medyayı kullanabilsin Clash of Clans oynasın yeter.

Bırakın 2 sene 1 hafta için bile yetersiz bir cihaz artık çok eski.
Bütçenizi söylerseniz daha iyi telefonlar önerelim.

4000₺ kapatayım istedim tamam o zaman 6 bin verip 7 Plus alacağım az zorlayacak ama yapacak bir şey yok, Apple dışı almam.

Apple dışı almayacaksanız o zaman soru sormanıza gerek yok Apple'de diğer firmalar gibi a serisi C serisi s serisi yok.
Sizin yerinizde olsam Note 9 falan bakardım iPhone X kalibresinde ve ekran olarak çok çok daha önde ama siz bilirsiniz paranızın yettiği iPhone almak dışında başka seçeneğiniz yok o zaman illa alacaksanız.

Apple dışı almayacaksanız o zaman soru sormanıza gerek yok Apple'de diğer firmalar gibi a serisi C serisi s serisi yok.
Sizin yerinizde olsam Note 9 falan bakardım iPhone X kalibresinde ve ekran olarak çok çok daha önde ama siz bilirsiniz paranızın yettiği iPhone almak dışında başka seçeneğiniz yok o zaman illa alacaksanız.

6-7-8 birbirinin bir tık üstü fiyatlarda o zaman biraz kasıp kendime aldığım gibi 8 Plus alacağım başka çaresi yok.

Keşke borç olmasaydi 12 alırdım ikimizede, hem de sıfır.

Ben beklemeden alayım istiyorum hepsi bu epi topu 16 ay kullanacak sonra satıp 12 alırım.

Harici olarak ülkede birçok insanda iPhone 6, S7 veya Note 8 görüyorum.

Ne bileyim ortalama böyle telefon kullanan halkın arasında 7 Plus 8 Plus kullanmak nimet gibi.

6-7-8 birbirinin bir tık üstü fiyatlarda o zaman biraz kasıp kendime aldığım gibi 8 Plus alacağım başka çaresi yok.

Keşke borç olmasaydi 12 alırdım ikimizede, hem de sıfır.

Ben beklemeden alayım istiyorum hepsi bu epi topu 16 ay kullanacak sonra satıp 12 alırım.

Harici olarak ülkede birçok insanda iPhone 6, S7 veya Note 8 görüyorum.

Ne bileyim ortalama böyle telefon kullanan halkın arasında 7 Plus 8 Plus kullanmak nimet gibi.

Yani telefonu hava atmak için mi yoksa kullanmak için mi alıyorsunuz?
iPhone 6 ile Note 8'zi karşılaştıramazsınız bile arada çok fark var, iPhone 6'da hala nur topu gibi Home tuşu var ve çok ufak bir ekranı var.
Note 8'de çentiksiz 2K çözünürlükte super AMOLED bir ekran var donanım olarak zaten altına alıyor iPhone 6'yı.
iPhone 12 alıcağınız parayada çok temiz çok daha iyi telefonlar var.

Hocam şuan X aşağısı kullanılmaz bence. X bile eskidi artık, yani sırf elinizde iPhone olacak diye paranızdan olmayın. Daha güncel ama daha düşük markalı bir telefon almanızı öneririm. Apple bile 6-6s serisini tarihi eser olarak kabul ediyor artık.

Yani telefonu hava atmak için mi yoksa kullanmak için mi alıyorsunuz?
iPhone 6 ile Note 8'zi karşılaştıramazsınız bile arada çok fark var, iPhone 6'da hala nur topu gibi Home tuşu var ve çok ufak bir ekranı var.
Note 8'de çentiksiz 2K çözünürlükte super AMOLED bir ekran var donanım olarak zaten altına alıyor iPhone 6'yı.
iPhone 12 alıcağınız parayada çok temiz çok daha iyi telefonlar var.

Hava değil lakin yanlış söylemişim, Plus modelleri diyecektim, 6S Plus, 7 Plus, 8 Plus şeklinde.

Ama kararımı verdim 8 Plus alacağım, kendimede aldım bugün 👍

Hocam şu an X aşağısı kullanılmaz bence. X bile eskidi artık, yani sırf elinizde iPhone olacak diye paranızdan olmayın. Daha güncel ama daha düşük markalı bir telefon almanızı öneririm. Apple bile 6-6s serisini tarihi eser olarak kabul ediyor artık.

8 Plus SE2020 ile aynı telefon bence SE2020'nin Plus modeli gibi yani SE2020 ne kadar bitti ise 8 Plus'ta o kadar bitti.

Kaldı ki bir telefonun tamamen bitmesi uygulama güncellemesi bitmesi ile son bulur diye düşünüyorum mesela en basitinden WhatsApp Instagram açmayan desteği kaybetmiş telefon bitmiştir.

Hava değil lakin yanlış söylemişim, Plus modelleri diyecektim, 6S Plus, 7 Plus, 8 Plus şeklinde.

Ama kararımı verdim 8 Plus alacağım, kendimede aldım bugün 👍

8 Plus SE2020 ile aynı telefon bence SE2020'nin Plus modeli gibi yani SE2020 ne kadar bitti ise 8 Plus'ta o kadar bitti.

Kaldı ki bir telefonun tamamen bitmesi uygulama güncellemesi bitmesi ile son bulur diye düşünüyorum mesela en basitinden WhatsApp Instagram açmayan desteği kaybetmiş telefon bitmiştir.

İsterse iPhone 8 Ultra mega olsun yine de alınacak bir telefon değil yine de kendiniz bilirsiniz.

Geri
Yukarı