Mi Stick alınır mı?

Mi Stick alınır mı? Netflix izliyordum fakat artık televizyonum desteklemiyor :(

Şu an kullanıyorum. Eğer bütçen varsa farklı markalara yönel çünkü gelecek güncellemelerde yavaşlayabilir. Ama şu anlık kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım gayet güzel çalışıyor. Sorun varsa alabilirim. (bendeki 4K modeli)

Mi Stick'te donma ve ısınma sorunu var diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Alacaksanız Mi Box 2.nesil öneririm. Kendim kullanıyorum gayet iyi.

TV niz 4K desteklemiyorsa alınır.

4K modelleri de var bende olduğu gibi.

Mi Stick'te donma ve ısınma sorunu var diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Alacaksanız Mi Box 2.nesil öneririm. Kendim kullanıyorum gayet iyi.

Isınma sorunu olabilir fakat kaç yıldır kullanıyorum ısınma dolayısıyla rastlanan bir sorunla karşılaşmadım yine de bütçesi varsa box modeline baksın RAM değeri 4 GB olan olursa çok daha iyi olur.

Mi Stick alınır mı? Netflix izliyordum fakat artık televizyonum desteklemiyor :(
Netflix için alınır TV ye göre 1080p yada 4k versiyonunu tercih edebilirsiniz. Ben 4k versiyonunu öneririm. 1080p versiyonu 1 yıl kadar kullandım Netflixde hiçbir şekilde sıkıntı çıkarmaz lisanlı üründür.

Geri
Yukarı