Mi Stick kumanda yerine ne alınabilir?

furkhan0mer

Femtopat
Daha fazla  
Kutusundan çıkan kumanda kayboldu. Yeni kumanda alacağım ama bir sürü sitede tuşları farklı olan kumandalar var. Hangisini alsam karar veremedim. Kutudan çıkan kumanda böyleydi:

20240417_172230.jpg

Bu arada normalde wifiye bağlansa telefondan bağlayıp kontrol ediliyor ama yakında Turkcell'e geçtim. Wifiye bağlanması için kumanda lazım. Aslında telefonu otomatik olarak TV'ye bluetoothla bağlamanın bir yolu varsa halledebilirim. Kumandalar otomatik olarak bağlanıyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Dostum orjinal kumandayı ben de kaybetmiştim. N11'den aldım muadil, çalıştı ama orjinal gibi asla değil. Sonra teknik servisi arayıp ordan orjinal aldım. Tavsiyem teknik servisi arayıp orjinal ürün alman. Muadil olan bende iş yapmadı.

Muadil alırsan da otomatik bağlanan var ondan al. Kimisi otomatik bağlanmıyor. Çalışan bir kumanda ile ayar istiyor ona dikkat et mutlaka.

Kutusundan çıkan kumanda kayboldu. Yeni kumanda alacağım ama bir sürü sitede tuşları farklı olan kumandalar var. Hangisini alsam karar veremedim. Kutudan çıkan kumanda böyleydi:

Eki Görüntüle 2171080

Bu arada normalde wifiye bağlansa telefondan bağlayıp kontrol ediliyor ama yakında Turkcell'e geçtim. Wifiye bağlanması için kumanda lazım. Aslında telefonu otomatik olarak TV'ye bluetoothla bağlamanın bir yolu varsa halledebilirim. Kumandalar otomatik olarak bağlanıyor diye biliyorum.

Bence 2.el olarak orijinal kumanda satanlardan alın. Bulabilirseniz Param Güvende ile satan birinden alın hem çalıştığını garanti etmiş olursunuz.

Bir başka alternatif de şu olabilir Mi Stick'in daha önce bağlandığı ağ adını ve şifresini tam olarak hatırlıyorsanız wifi ad ve şifrenizi ona çevirip deneyin bakalım Mi Stick bağlanacak mı o ağa. Bağlanırsa telefondan da kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bence 2.el olarak orijinal kumanda satanlardan alın. Bulabilirseniz Param Güvende ile satan birinden alın hem çalıştığını garanti etmiş olursunuz.

Bir başka alternatif de şu olabilir Mi Stick'in daha önce bağlandığı ağ adını ve şifresini tam olarak hatırlıyorsanız Wi-Fi ad ve şifrenizi ona çevirip deneyin bakalım Mi Stick bağlanacak mı o ağa. Bağlanırsa telefondan da kontrol edebilirsiniz.

Aradım müşteri temsilcisini ama en yakın Samsun'da şubeleri varmış. Kumanda için oraya faturayla ve içine sorunu vs. yazıp kargolamam gerekiyormuş. Ayrıca onların geri göndermelerini de beklemem lazım ve daha önce hiç ürün kargolamadım. Böyle uzun sürer gibi görünüyor. Sizin 2. orijinal ürün satan yere de bakacağım. Nerede satıyorlardı?

Aradım müşteri temsilcisini ama en yakın Samsun'da şubeleri varmış. Kumanda için oraya faturayla ve içine sorunu vs. yazıp kargolamam gerekiyormuş. Ayrıca onların geri göndermelerini de beklemem lazım ve daha önce hiç ürün kargolamadım. Böyle uzun sürer gibi görünüyor. Sizin 2. orijinal ürün satan yere de bakacağım. Nerede satıyorlardı?

Sahibinden üzerinden bulabilirsiniz hocam. Param Güvende ile satanlar varsa onlardan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı