@Mexy1864
4K kullanamazsınız onun harici 720p TV'de bile kullanabilirsiniz. Bütçe varsa Mi Stick yerine Mi Box S daha iyi olacaktır.
Mi Stick kullanıyorum ve işimi görüyor. TV'nin USB'si ile güç alıyor. Bu sayede arkada belli olmuyor ve yer kaplamıyor.
Ya ben aslında Mi TV Stick yer kaplamaması ve Mi Box'a göre ucuz olması için istiyorum. Bir de neden Mi TV Stick yerine Mi Box öneriyorsunuz? Donanım dışında Mi Box'ın başka avantajı var mı?

Ya ben aslında mi TV stick yer kaplamaması ve Mi Box'a göre ucuz olması için istiyorum. Bir de neden mi TV stick yerine Mi Box öneriyorsunuz?

Özellik olarak biraz daha iyi. USB yeri var ve boyutu daha büyük olduğu icin soğutma konusunda daha başarılı sanırım.
YouTube, Netflix, Prime Gaming falan icin kullanacaksanız pek fark olacağını sanmıyorum. Bu dediklerimi biraz yavaş olsa bile sorun olmadan yapabiliyorum.

Özellik olarak biraz daha iyi. USB yeri var ve boyutu daha büyük olduğu icin soğutma konusunda daha başarılı sanırım.
YouTube, Netflix, Prime Gaming falan icin kullanacaksanız pek fark olacağını sanmıyorum. Bu dediklerimi biraz yavaş olsa bile sorun olmadan yapabiliyorum.

Benim takacağım televizyonda USB içeriklerini oynatan bir medya Player var zaten. Ben ve ailem alırsak zaten annem ve babam BluTV'ye üye olmadan ulusal yayınları izleme seçeneğinden ulusal yayınları izler. Kardeşim ve ben de YouTube veya Netflix izleriz. Benim için USB özelliği pek fark etmiyor gibi. APK yükleyeceğim zaman da internetten araştırıp yüklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk çıktığında 250 TL'ye aldım. Tek yaptığım şey dizi izlemek ve fazlasıyla işimi görüyor. Ben almanızı öneririm.

Dediğim gibi televizyon 4K değil. O yüzden mecburen sadece Mi TV Stick alabilirim.

Nasıl yani, beyin yeni geldi. Mi Box'ın 4K olmasına rağmen 4K olmayan televizyona uyar mı?
Uyar kardeşim 4K olması gerekmiyor televizyonun cihaz 4K çıkış verebiliyor demektir. Ayrıca TV Box daha güçlü donanım olarak kimse 4K için önermiyor zaten sana onu.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Büyük ihtimalle Mi TV Stick alacağım ama yer kaplamadığı için. Ama babam almama izin verir mi bilmem.

Geri
Yukarı