MI10T telefona belge veya fotoğraf yüklenmiyor

krds24

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlıkta belirttiğim gibidir. Telefondan maile veya herhangi bir yere fotoğraf veya belge yükleyemiyorum. Android sistem bu hatayı veriyor. Format attım ama yine de düzelmedi. WhatsApp'daki PDF'leri bile açmıyor bazen daha 1 aylık cihaz. Galeriden fotoğraf seçip maille paylaşınca sıkıntı yok ama maile girdiğim zaman fotoğraf yüklemeye çalışınca sorun. Mail örnek her yerde böyle. Mail bile gönderemiyorum bu yüzden. Ekran kaydı aldım ekliyorum.

Hocam 3 çizgiye basıp galeriden seçmeyi deneyin.

Dosya Ekleri

• IMG_20210531_183429.jpg
    IMG_20210531_183429.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 24
MIUI'nin sorunu. Ben de yaşıyorum.

Başka forumlarda da gördüm. Arkadaşın dediği gibi Xiaomi'nin yazılımsal sorunu. Yeni bir yama güncellemesi ile halledilir.

Birkaç ay sonra düzeltirler. Yazılım konusunda rezil Xiaomi.

Hocam 3 çizgiye basıp galeriden seçmeyi çok berbat bir şey 12.1.3 sürümü geldi yine düzelmedi 12.1.5 çıkmış inşallah düzelir aldığıma pişman oldum zaten Xiaomi 1000 tane telefon çıkarmış ama yazılımlar çöp ayrıca benimkinde yankı sorunu var hoparlöre aldığım zaman karşı taraf seninin geri geldiğini söylüyor, acaba üst hoparlör ahizeyle yan yana diye mi yoksa bu da yazılımsal bir sorun mu? 5 bin verip telefon alıyoruz daha temel işlevini yerine getirmiyor.

Geri
Yukarı