Mi9t 64 GB 128 GB ve renk tavsiyesi

Evet haklısın dostum renk güzel kırmızı göze çarpabilir ama siyah kılıf çıkıyor diye biliyorum senin kaç gb dostum 64 se yetiyor mu fotolara falan

Bende uzun süredir siyah kullanıyorum da bulantı verdi bende renkli alıp kılıfı siyah alabilirim diye düşündüm ama güç tuşunun kırmızı olması bir garip durur mu bilemiyorum

Kılıfsız kullanılmayacağı için pek problem olacağını sanmıyorum. Bence de renkli alınabilir.

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için beni kameranın 48mp bundan dolayı da fotoların fazla mb olması korkutuyordu ne dersiniz kaç fotoğrafınız var yetiyor mu?
Şu an çok fotoğraf yok yeni aldım yüksek GB oyun yüklerim genelde bundan önce iPhone 6 64 GB kullandım 4 sene boyunca çok sayıda oyun 6 binin üzerinde fotoğraf falan vardı alan sıkıntısı çekmiyordum bunun kamerası 48 MP ordan biraz fark olabilir ama bana yeteceğini düşünüyorum

İlgilendiğin için teşekkür ederim dostum peki sence 64 yeter mi 128 e çıkmak istemiyorum yoksa belirttiğim gibi beklemem gerekicek

Bence yeterli olur. Olmazsa bile medya dosyaları çok yer kaplıyorsa bilgisayara varsa harici diske vs aktarılabilir. Sonuçta ister istemez kaç olursa olsun her zaman dolacaktır. Aktaracak başka yer olması gerekiyor yani.

Bunu aslında önceki kullandığın telefonların hafızalarının sana yeterli gelip gelmediğiyle anlayabilirsin.

Yani çok fotoğraf çeken biri değilim. Günlük kullanımda maksimum 4-5 fotoğraf çekiyorum. Onun dışında bir kaç tane 1 GB boyutunda oyun yüklü. Sistem vesaire daha 30 gb var. Yeteceğini düşünüyorum.
Renk olarak kırmızı alabilirsin. Güç tuşunun rengi rahatsız etmiyor. Ama ışıklı bir ortamda rengi pembe gibi duruyor. Ben o yüzden tercih etmedim.

Pop up kameradan sıkıntı çekmiyorum. Almadan önce biraz gözüme batmıştı ama aldıktan sonra alıştım. Cod en yüksek ayarlarda hiç kasmadan oynuyorum. Pubg ise yüksek ayarlarda oynarsın ama tam olarak akıcı olmuyor. O yüzden orta ayarlarda kasmadan oynuyorum.

Siyah almanı öneririm çünkü kılıf taktığında bazen uyumsuz bir renk oluyor ve kameranın oradan, şarj girişinin oralardan çıkan mavilik çirkin bir görüntü yaratabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı