Micro ATX anakarta Snowman M200 sığar mı?

Çok memnunum herhangi bir sıkıntı yok.
Sizin memnun olmanız düşük kalite olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kalitesiz bir PSU kullanıyorsunuz. Hatta inanmıyorsanız buyrun, Recep Baltaş'ın mesajı ;

Şu an memnun olmanız bir şey değiştirmez gelecekte çok üzülürsünüz.
Herhangi bir sorun yaşayan görmedim bu PSU ile ilgili. Vatandan aldım sistemi. Frisby de bozulma olayı çok oluyormuş ancak Rampage de yaşayan görmedik dedi Vatandakiler de.

Çok memnunum herhangi bir sıkıntı yok.
Bilgisayar bileşenlerini yakınca memnun olur musun o ayrı konu...
Herhangi bir sorun yaşayan görmedim bu PSU ile ilgili. Vatandan aldım sistemi. Frisby de bozulma olayı çok oluyormuş ancak Rampage de yaşayan görmedik dedi Vatandakiler de.
Kazıklamışlar seni.

Orada çalışanlar çok bilgili (!).

Azıcık foruma bak. Bu tür C4'ler çok patladı.

Şu an hiç bütçem yok. Başka PSU alamam şu an. Ne yapmalıyım?

Bence bilgisayara hiç güç bile verme ama önemli bir işin varsa bütçende yoksa ne yapalım kullanmak zorundasın ama bütçen olduğunda kesinlikle değişmelisin.

Vatan'dan sistem toplayan arkadaşım, en iyi PSU'nun Rampage olduğunu söylemişti.

Bence en iyi marka Izoly (!)

PSU hafife alınacak, kalitesiz markalardan ve kalitesiz serilerden alınabilecek bir ürün değildir. PSU sistemin kalbidir. En basit şekilde PSU'nun önemini şöyle anlatayım size ;

Prizden herhangi bir zamanda yüksek akım geldiği zaman korumaları tam olan PSU'lar sisteminizi kapatır. Neden mi? Çünkü eğer sisteminiz o sırada çalışmaya devam ederse fazla voltaj sebebi ile anakartınız veya bazı bileşenleriniz yanabilir. Eğer sisteminizi seviyorsanız PSU'yu kaliteli bir markadan ve kaliteli bir seri seçerek almalısınız.

Gamepower, PowerBoost, Frisby, Rampage ve bunlar gibi sayabileceğim birçok markanın PSU'larından uzak durun. Çünkü bu markalar sadece görünüşe önem veren markalar. Görünümü güzel oluyor fakat hatayı elinize geçince anlıyorsunuz. Almayın, aldırmayın.

Vatan'dan sistem toplayan arkadaşım, en iyi PSU'nun Rampage olduğunu söylemişti.
Benim öyle bir iddiam yok. Bizim burdaki Vatanda günde onlarca sistem satılıyor. Çoğunda PSU Rampage. Sorun yaşayan olsa zaten Vatan diye bir şey şuan olmazdı. PSU kaliteli demiyorum zaten. Ama bir süre idare etsin beni. Prizde akım korumalı zaten.

Geri
Yukarı