Micro SD Kart Önerisi

RecepA

Decapat
Merhaba arkadaşlar, 128 GB micro SD kart almayı düşünüyorum. Telefon için çok çeşit var. Kafam karıştı, yardımcı olur musunuz? Kartı biraz da ileriye dönük düşünüyorum. O yüzden kapasiteyi yüksek seçtim. Kalite ve hızda ileriye dönük olsun istiyorum.

Sa

Sandisk extrame pro ya kadar çıktım ama 260 TL verilir mi o karta bilemedim yoksa cokmu abartiyorum bilemedim.

Yakın zamana kadar sürekli Sandisk kart kullanan ve Extreme Pro serisinden pek çok ürünü kullanmış birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Samsung Evo, fiyatına göre çok daha yüksek performanslı. Geçen ay aldığım Samsung Evo 256 GB micro SD kartı, netbook tarzı küçük bir cep bilgisayarında ikincil işletim sistemi diski olarak kullanmaktayım ve son derece memnunum. Özellikle garanti ettiği hızlar, aynı ayardaki Sandisk ürünlerden daha yüksek. Samsung markasına olan çeşitli önyargılarımdan ötürü çok uzun zamandır hiçbir ürününü satın almamıştım fakat Evo micro SD kartını kullandıktan sonra kesinlikle öneriyorum.

Yakın zamana kadar sürekli Sandisk kart kullanan ve Extreme Pro serisinden pek çok ürünü kullanmış birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Samsung Evo, fiyatına göre çok daha yüksek performanslı. Geçen ay aldığım Samsung Evo 256 GB micro SD kartı, netbook tarzı küçük bir cep bilgisayarında ikincil işletim sistemi diski olarak kullanmaktayım ve son derece memnunum. Özellikle garanti ettiği hızlar, aynı ayardaki Sandisk ürünlerden daha yüksek. Samsung markasına olan çeşitli önyargılarımdan ötürü çok uzun zamandır hiçbir ürününü satın almamıştım fakat Evo micro SD kartını kullandıktan sonra kesinlikle öneriyorum.
Benimde ilk sirsmda Sandisk ikincisinde Samsung vardı sanırım birinci sıraya gecicek. Yorum için teşekkürler faydalı oldu.

Samsung Evo'yu öneririm. F/P ürünü. Okuma yazma hızları gayet iyi. Bütçenizi arttırırsanız daha iyi modelleri de var Samsung'un. Ben Evo 32GB Kullanıyorum.
arkadaşa katılıyorum bende aynı ürünün 64gb versiyonunu gopro için kullanıyorum aktarım hızıda iyi ve fiyatıda üzmez

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı