Micro SSD yavaş açılan oyunları hızlandırır mı?

Böyle bir yuva aldım. HDD'yi buna bağladım DVD'yi sökerek. Aldığım ssdyide HDD'nin eski gözünü taktım daha hızlı okuması için. Teşekkür ediyorum.

Bilgi için teşekkürler. Bu şekilde kurulum yaptım. Fakat önerdiğiniz SSD bana fiyat olarak pahalı geldi. Ondan dolayı aşağıdaki ürünü satın aldım gayet memnunum soruya bakan arkadaşlar öneri arıyorsa diye paylaşıyorum:
Kingston 240GB A400 SATA3 2.5" SA400S37/240G SSD Amazon.com.tr

Ssdiyi HDD'nin eski gözüne, HDD'yi ise bu satın aldığınız dönüştürücüye takmayı deneyin farkı göreceksinizdir.

Yok hayır o şekil kullanmıyorum, çift SSD var zaten birisi olması gerektiği yerde diğeri Caddy'de ben onun hızını söyledim.

Hocam hevesinizi kırmak istemem ama o ürün kronik sorunlu bir ürün çok fazla ısınıyor ve hızı oldukça düşük.

Alanların 3/1'i bin pişman ssd 3/1 oranında bozuk çıkıyor ne yazık ki. Bozuk çıkmasa bile DRAM bulundurmuyor ve düşük IOPS değerlerine sahip ve hız değerleride vasat denecek seviyede.
Bilgisayarım çok vasattı. Uygulamaların açılması çok uzun sürüyordu. Şuanda öyle bir sorun yaşamıyorum. Ama haklısınız kime sorsam bu ürünün hız değerlerinin günümüz standartlarına uymadığını söylüyor.

Geri
Yukarı