Microfost Edge'de mobil ve bilgisayar arasında senkronizasyon yapılabilir mi?

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarda Edge kullandığım için mobilde de Chrome'u bırakıp Edge'e geçme kararı aldım. İki cihazda da oturum açtım ancak merak ettiğim şey bu tarayıcıda girdiğim her sitenin ve hesabın mobilde de girilmiş halde olma ihtimali var mı? Ayarlardan eşitlemeyi açtım ancak çerezler, geçmiş ve girişler aktarılmamış.

Ne önerirsiniz? Bilgisayarda hafif ve kullanışlı olduğu için mobilde de başarılıdır diye düşünmüştüm.

Brave çok güzel Brave arka planda oynatmayı da başarıyor. Haricinde Vivaldi var ama ilk açışlarda hantal olabiliyor ama mobil arayüzü hoşuna gidebilir. Firefox hantal Firefox'u ciddiye almaya gerek yok igne girmeye çalışıyorum bazen düzgün açıyor bazen geç.

Otomatik eşitleme açık ise kaydettiğin hem pc hem telefonda kayıt oluyor, ama güvenlik olarak bir açık var gibi geliyor bana, benim mailde authenticator bağlı olduğu halde edge de profili açarken şifreyi yazdığım anda açıyor. yani şifreyi bulan biri çifte doğrulamaya gerek olmadan girebiliyor ve kayıtlı şifreleri görebilir. bu yüzden e posta şifrelerimi kayıtta tutmuyorum kendimce, belki yöntemi vardır ama. Mobilde edge nin beğenmediğim yanı sesli aramada türkçe yok.

Otomatik eşitleme açık ise kaydettiğin hem PC hem telefonda kayıt oluyor, ama güvenlik olarak bir açık var gibi geliyor bana, benim mailde authenticator bağlı olduğu halde Edge de profili açarken şifreyi yazdığım anda açıyor. Yani şifreyi bulan biri çifte doğrulamaya gerek olmadan girebiliyor ve kayıtlı şifreleri görebilir. Bu yüzden e-posta şifrelerimi kayıtta tutmuyorum kendimce, belki yöntemi vardır ama. Mobilde Edge'in beğenmediğim yanı sesli aramada Türkçe yok.

Bende doğrulama istiyor. Daha önce oturum açtığın cihazda oluyor o. Bence normal özellik.

Otomatik eşitleme açık ise kaydettiğin hem PC hem telefonda kayıt oluyor, ama güvenlik olarak bir açık var gibi geliyor bana, benim mailde authenticator bağlı olduğu halde Edge de profili açarken şifreyi yazdığım anda açıyor. Yani şifreyi bulan biri çifte doğrulamaya gerek olmadan girebiliyor ve kayıtlı şifreleri görebilir. Bu yüzden e-posta şifrelerimi kayıtta tutmuyorum kendimce, belki yöntemi vardır ama. Mobilde Edge'in beğenmediğim yanı sesli aramada Türkçe yok.

Otomatik eşitleme açıktı da beceremedim galiba.

Brave çok güzel Brave arka planda oynatmayı da başarıyor. Haricinde Vivaldi var ama ilk açışlarda hantal olabiliyor ama mobil arayüzü hoşuna gidebilir. Firefox hantal Firefox'u ciddiye almaya gerek yok igne girmeye çalışıyorum bazen düzgün açıyor bazen geç.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Arayüz çok umurumda değil açıkçası, mobilde çok tarayıcı kullanmıyorum zaten. Brave'i deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı