Elektronik Micron 3400 512 GB M.2 SSD 1.311 TL!

Yer
Mersin
Crucial P5 Plus modelinin OEM versiyonu. Bu fiyata bu performans bedava. Stok sayısı az görünüyor, bu bütçede SSD düşüncesi olan kapsın direkt. Şu Kioxia atma ezberi artık sonlansa iyi olur artık.

Crucial P5 Plus modelinin OEM versiyonu. Bu fiyata bu performans bedava. Stok sayısı az görünüyor, bu bütçede SSD düşüncesi olan kapsın direkt. Şu Kioxia atma ezberi artık sonlansa iyi olur artık.

Pahalı.

Teknoarks gibi birkaç firma laptopları upgrade ederek de sattıkları için SSD çıkma, ben bu tarz ürünlerin alınmasına karşı değilim ancak bu ürünün alınmasına karşıyım. Sıfır aldığım laptop ile beraber geldi, SSD'ye sadece Windows ve Surpac kurmama rağmen 6 ay sonra okuma yazma performansında ciddi kayıplar ve istikrarsız bir performans oldu hem de SSD ömründe düşme vardı. Yerine yeni SSD aldığım ve laptop ile birlikte geldiği için garanti süreci ile uğraşmadım çekmeceye attım duruyor. Belki de benim SSD sorunludur tabi bilemem.

Teknoarks gibi birkaç firma laptopları upgrade ederek de sattıkları için SSD çıkma, ben bu tarz ürünlerin alınmasına karşı değilim ancak bu ürünün alınmasına karşıyım. Sıfır aldığım laptop ile beraber geldi, SSD'ye sadece Windows ve Surpac kurmama rağmen 6 ay sonra okuma yazma performansında ciddi kayıplar ve istikrarsız bir performans oldu hem de SSD ömründe düşme vardı. Yerine yeni SSD aldığım ve laptop ile birlikte geldiği için garanti süreci ile uğraşmadım çekmeceye attım duruyor. Belki de benim SSD sorunludur tabi bilemem.
Aynnı laptop var bende de, 6 ay önce almıştım. Nasıl bir sorunla karşılaştınız istikrarsızlık olarak? Bende de birkaç sorun var aynı mı diye sordum.

Ben bu SSD 'i aldım kullanıyorum, çıkma ürün satılıyor evet. Benim aldığım SSD 4TB veri yazılmış olarak geldi fakat performansı çok iyi. 7000/4000 RW civarı değerler alıyorum. Başka bir platformda satılsa önermem fakat muhatabımız Amazon olduğu için almakta bir sakınca görmedim. Bu fiyat aralığında daha ucuzu geç aynı fiyata aynı performansı verebilecek başka hiçbir ürün yok şu an.

@XIA yorum için teşekkürler. Bu SSD zaten genel olarak dizüstü bilgisayarlarda kullanılıyor, o yüzden dediğiniz gibi çıkmadır. Yine de sorun olmaz bence çünkü bu paraya bu performans gayet uygun. Tercih edilebilir.

Pahalı dedin sonra son vites fırladın gittin. Toksiklik yapmak için yazmadıysan daha ucuza aynı performanstaki bir diski atar mısın? Seni bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı